VINTURI V9046 atkārtoti uzlādējams vīna pudeļu attaisāmais ar izgaismotu pamatni  VINTURI V9046 atkārtoti uzlādējams vīna pudeļu attaisāmais ar izgaismotu pamatni  VINTURI V9046 atkārtoti uzlādējams vīna pudeļu attaisāmais ar izgaismotu pamatni  VINTURI V9046 atkārtoti uzlādējams vīna pudeļu attaisāmais ar izgaismotu pamatni

VINTURI V9046 atkārtoti uzlādējams vīna pudeļu attaisāmais ar izgaismotu pamatni

79.99€
Modelis: 520419
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Ja jums ir uzlādējamais “Vinturi” vīna pudeļu attaisāmais, vairs nav jānopūlas ar korķa izvilkšanu. Vienu reizi uzlādējot ierīci, var izvilkt 120 korķus. Izgaismotā iekšpuse ļauj redzēt, kā korķis tiek izvilkts. Ērtā krāsu maiņa parāda, kad jāveic uzlāde. Jūsu vīna attaisāmā komplektā ir folijas griezējs un uzlādēšanas pamatne. Maigais “Soft touch” materiāls ir pievilcīgs un ļauj ērti satvert. Caurspīdīgajā lodziņā var redzēt, kā korķis tiek izvilkts.

  • Izgaismotā iekšpuse ļauj redzēt, kā korķis tiek izvilkts
Konsultācija un apskate salonā

Vai jums ir  jautājumi par produktu vai iegādes noteikumiem?

E-pasta adrese: hello@d-one.lv

Tālr.: +371 27 544 644

Vēlaties apskatīt un aptaustīt produktu klātienē?

Stabu iela 18B-3,Rīga

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!