Filtri

Gaisa attīrīšanas filtri Dyson gaisa attīrīšanas ierīcēm, lai nodrošinātu pareizu šo ierīču darbību. Vietnē D-one.lt  jūs atradīsiet filtrus Dyson gaisa attīrītājiem, kurus varat viegli pielāgot savam gaisa attīrītāja modelim. Parūpējies par savu  labsajūtu jau šodien!

DYSON HEPA filtrs 972426-01 DYSON HEPA filtrs 972426-01
1 novērtējumi
89.99€
Apskatīties
DYSON Combi filtrs, 965432-01 DYSON Combi filtrs, 965432-01
2 novērtējumi
99.99€
Apskatīties
Īslaicīgi nav pieejams
DYSON HP02 filtrs, 968101-04 DYSON HP02 filtrs, 968101-04
54.90€
Apskatīties

Gaisa attīrīšanas filtri

Gaisa attīrītāju tirgū ir pieejami vairāki gaisa attīrītāju filtri, taču ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka jūsu filtrs atbilst visiem augstākajiem standartiem, lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo attīrītā gaisa kvalitāti. Izstrādājot gaisa attīrīšanas iekārtas, kompānija Dyson īpašu uzmanību pievērsa filtriem un to sastāvam, lai notvertu un noturētu pēc iespējas vairāk dažādu piesārņotāju, kas maina gaisu, ko elpojam.

Filtru veidi

Dyson gaisa attīrītājs ir aprīkots ar trīs veidu filtriem: filtru ar miljoniem katalītisko tuneļu formaldehīda iznīcināšanai, oglekļa filtru gāzu noņemšanai un HEPA H13 filtru, kura galvenais uzdevums ir aizturēt līdz 99,95% 0,1 izmēra mikronu daļiņu.  Jebkurš atsevišķs filtrs, visticamāk, nebūs tik efektīvs kā visi kopā. Pateicoties filtram un modernajām Dyson gaisa attīrītāju tehnoloģijām, gaiss jūsu telpā kļūst ne tikai tīrāks, bet arī piemērotāks cilvēkiem ar alerģijām.

Kad jāmaina gaisa filtrs?

Diemžēl gaisa attīrīšanas filtrs nav ilgmūžīgs, tāpēc arī tam ir savs kalpošanas laiks. Ir ļoti svarīgi  nepalaist garām filtra nomaiņas laiks, jo ​​aizsērējis filtrs vairs nespēj nodrošināt atbilstošu gaisa kvalitāti ilgtermiņā. Kā varat zināt, kad jāmaina filtrs? Šo informāciju parasti ierīce sniedz atbilstošā lietotnē vai ierīces ekrānā, brīdinot, ka ir pienācis laiks nomainīt vienu vai otru detaļu, tāpēc iesakām to neignorēt un parūpēties par savu un ierīces labsajūtu.

Kā izvēlēties gaisa filtru?

Gaisa filtra izvēle būs vienkārša, ja zināt sava gaisa attīrītāja modeli. Ja neesat pārliecināts, vai jūsu izvēlētā detaļa ir piemērota – sniedziet mūsu konsultantiem ierīces sērijas numuru!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!