Baterijas un uzlāde

Akumulatoriem un to uzlādei ir izšķiroša nozīme katrā mājas tīrīšanas funkcijas darbībā. Lai procesi noritētu nevainojami un uzticami, parūpējieties par pastāvīgi uzlādētiem akumulatoriem un citiem piederumiem, kas nepieciešami tīrīšanas efektivitātes uzturēšanai.

Akumulatori un uzlāde

Akumulatori un to uzlāde nodrošina īpaši ērtus un labvēlīgus apstākļus, lai nepārtraukti rūpētos par mājas tīrību. Vienam pietiek ar vienu akumulatoru visas mājas sakopšanai, savukārt cits, ja varētu, atvilktnē uzglabātu vismaz divus vai trīs akumulatorus, lai varētu sakopt māju no A līdz Z.

Kā izvēlēties pareizo akumulatoru?

Izvēloties šo piederumu, ir ļoti svarīgi apsvērt, cik bieži un cik ilgi jūs plānojat tīrīt māju. Ja ar akumulatoru pietiek vairākām dienām, tas nozīmē, ka pilnībā apmierināt savu vajadzību pēc tīrīšanas un nav jādomā par otru. Taču, ja viena akumulatora darbības cikla laikā māju ir grūti iztīrīt – tad tiešām ir vērts iegādāties rezerves akumulatoru.

Tā kā lielāka daļa Dyson putekļsūcēju akumulatori ir jāuzlādē vidēji 4 līdz 4,5 stundas līdz pilnīgai akumulatora uzlādei, papildu akumulators palīdzēs jums turpināt tīrīšanas procesu tik ilgi, cik vēlaties.

Izvēloties akumulatoru, ļoti svarīgi ir arī neaizmirst sava putekļsūcēja modeli, lai gan viens un tas pats akumulators bieži vien ir piemērots vairākiem Dyson zīmola putekļsūcējiem, taču vienmēr iesakām pārliecināties, vai jūsu modelis ir sarakstā. Vietnē D-one.lt  atradīsiet akumulatorus V8, V10, V11, V15, GEN5 un citiem šī slavenā ražotāja putekļsūcēju modeļiem, lai mājas tīrība tiktu uzturēta nepārtraukti.

Lai uzzinātu vairāk par akumulatoru ietilpību un citām specifikācijām, vienmēr varat sazināties ar mūsu konsultantiem, kuri ir gatavi sniegt padomu un atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!