Uzgaļi

Matu fēna uzgaļi dažādiem matu tipiem palīdzēs viegli un pārliecinoši parūpēties par saviem matiem. Izvēlieties Dyson Supersonic matu fēna uzgali jau šodien!

Matu fēna uzgaļi Dyson Supersonic fēniem

Lai parādītu, ko spēj jaunie Dyson Supersonic matu fēni, uzņēmuma inženieri izstrādājuši arī ierīcēm pielāgotus uzgaļus. Pateicoties tiem, jūs varat iztaisnot, piešķirt  apjomu, ķemmēt un ar papildu piederumu palīdzību veidot dažāda tipa un garuma matus, tos aizsargājot.

Kāpēc nepieciešams izmantot matu fēna uzgaļus?

Izmantojot matu fēna uzgaļus, jūs ievērojami paplašināsiet sava Dyson fēna iespējas!

Iztaisnošanas uzgalis ir lieliski piemērots nepaklausīgiem un sprogainiem matiem. Izmantojot šo uzgali, jūs varat aizmirst par ilgstošu un nogurdinošu matu taisnošanas procesu.

Koncentratoru vislabāk izmantot matu veidošanas procesā, lai iztaisnotu un samazinātu sprogošanos, kā arī veidotu dažādas frizūras. Koncentrēta un zemākas temperatūras gaisa plūsma palīdzēs iegūt vēlamo rezultātu, vienlaikus aizsargājot matus.

Difuzors ir īpaši lieliska izvēle cirtainu matu īpašniecēm. Pateicoties tam, jūs varēsiet veidot dabiska izskata viļņotas lokas, pilnībā neizžāvējot, nenovājinot un nesabojājot matus.

Saudzīgas žāvēšanas uzgalis vislabāk derēs normālai ikdienas žāvēšanai, plānu, vāju un trauslu matu īpašniekiem. Izmantojot šo uzgali, mērķtiecīgā gaisa plūsma palīdzēs izžāvēt matus, vienlaikus aizsargājot tos no turpmākiem bojājumiem.

Matu fēnu uzgaļi tiešsaistē

Vēlamā matu fēna uzgaļa izvēle tiešsaistē ir ātra un vienkārša. Vispirms pārbaudiet sava Dyson matu fēna modeli, padomājiet par vēlamo rezultātu un pasūtiet vajadzīgo piederumu jau šodien!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!