Gaisa attīrītāji

Gaisa attīrītāji ir ierīces, kas īpaši izstrādātas augstākās gaisa kvalitātes uzturēšanai. Ar gaisa attīrītāja palīdzību jūs uzlabosiet gaisu savā mājā vai birojā un radīsiet veselīgākus un labvēlīgākus apstākļus dzīvošanai un darbam. Nekavējies un parūpējies par gaisa kvalitāti jau šodien ar D-one.lt!

-25%
DYSON TP00 PURE Cool ventilators, gaisa attīrītājs DYSON TP00 PURE Cool ventilators, gaisa attīrītājs
3 novērtējumi
Piederumu skaits iepakojumā: 2
Tālvadības pults

Tālvadības pults

Tālvadības pults ar iebūvētu magnētu ērtai uzglabāšanai uz klimata ierīces.

360˚ stikla HEPA gaisa attīrītāja filtrs

360˚ stikla HEPA gaisa attīrītāja filtrs

360˚ stikla HEPA filtrs noņem 99,95% alergēnu un piesārņotāju, kuru izmērs ir 0,1 mikrons.

299.00€ 399.00€
Apskatīties
DYSON TP09 PURE Cool ventilators ar gaisa attīrīšanas funkciju DYSON TP09 PURE Cool ventilators ar gaisa attīrīšanas funkciju
1 novērtējumi
Piederumu skaits iepakojumā: 2
Tālvadības pults

Tālvadības pults

Tālvadības pults ar iebūvētu magnētu ērtai uzglabāšanai uz klimata ierīces.

Filtrs

Filtrs

Hermētiskais 360° HEPA filtrs ir izgatavots no borsilikāta mikrošķiedras, kas aiztur 99,95 % īpaši sīku daļiņu, savukārt aktīvās ogles filtrs novērš gāzes un smakas.

699.00€
Apskatīties
DYSON HEPA filtrs 972426-01 DYSON HEPA filtrs 972426-01
1 novērtējumi
89.99€
Apskatīties

Gaisa attīrītāji

Ar pilsētas dzīves priekiem nāk arī slikta gaisa kvalitāte. Gaisā ir daudz dažādu daļiņu, kuras mēs nevaram redzēt ar neapbruņotu aci, bet ieelpojam katru dienu, un visi piesārņotāji viegli nogulsnējas mūsu elpceļos. Dyson gaisa attīrītāji izstrādāti, lai atrisinātu šo problēmu, attīrot kaitīgās vielas un vienlaikus uzlabojot gaisa kvalitāti, ko elpojam.

Kā darbojas gaisa attīrītāji?

Dyson gaisa attīrītāji ir izstrādāti tā, lai tie, griežoties uztvertu ārkārtīgi mazas daļiņas (ziedputekšņus, baktērijas, mājdzīvnieku blaugznas) un, virzot spēcīgu gaisa plūsmu, izlaistu telpā jau attīrītu gaisu. Visi uztvertie piesārņotāji paliek filtrā bez iespējas atgriezties telpā, tāpēc, jo ilgāk izmantosit šo ierīci, jo tīrāks būs telpas gaiss. Lielākajai daļai gaisa attīrītāju ir arī papildu funkcijas, piemēram, gaisa ventilatori, mitrināšanas, plūsmas intensitātes izvēle un citas funkcijas, kas ļauj vēl vairāk uzlabot apkārtējā gaisa kvalitāti.

Kā izvēlēties gaisa attīrītāju?

Tāpat kā ar citām gaisa kvalitātes uzlabošanas ierīcēm, izvēloties šo, ir ļoti svarīgi ņemt vērā telpas izmēru. Jo vairāk ierīces parametri atbilst ieteicamajam telpas izmēram, jo ​​ātrāk izbaudīsiet labāk un ātrāk attīrītu gaisu. Atkarībā no izvēlētā ventilatora modeļa var izvēlēties arī citas funkcijas, tāpēc, izvēloties vēlamo, padomājiet, kuras jums ir nepieciešamas.

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!