Dyson Airblade

Dyson Airblade ir specializēti augstas kvalitātes roku žāvētāji ar plašu modeļu klāstu. Dyson Airblade roku žāvētāji piedāvā vadošos risinājumus nozarē, tie ir draudzīgi videi un nodrošina nevainojamu higiēnu.

Zemas lietošanas izmaksas

„Dyson Airblade™“ roku žāvētāji taupa jūsu naudu. Eksplutācijas izmaksas ir līdz pat 86% zemākas salīdzinājumā ar citiem roku žāvētājiem un līdz pat 99% zemākas salīdzinājumā ar papīra dvieļiem (sīkāka informācija video).

Apskatīt un izvēlēties Airblade Wash + Dry

Dyson Airblade

Draudzīgi dabai

„Dyson Airblade™“ roku žāvētāji rada līdz pat 85% mazāk CO2 emisiju salīdzinājumā ar citiem roku žāvētājiem un papīra dvieļiem(papildus informācija šajā video).

Apskatīt Airblade 9kJ

Dyson Airblade

Jaudīgs un īpaši higēnisks pateicoties HEPA filtram

„Dyson Airblade™“ roku žāvētājs ar 690 km/h lielu filtrēta gaisa plūsmas ātrumu nožāvēs rokas ātri un higēniski tikai 10 - 14 sekundēs.

Apskatīt un izvēlēties Airblade V

Dyson Airblade

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!