Balansa velosipēdi

Līdzsvara velosipēdi ir velosipēdi, kas īpaši pielāgoti bērniem no 18 mēnešu līdz 6 gadu vecumam. Šis rīks ir ideāli piemērots bērniem, kam nepieciešams uzlabot koordināciju un līdzsvaru, kā arī lai mudinātu mīlestību pret velosipēdu.

EarlyRider līdzsvara velosipēdi

EarlyRider līdzsvara velosipēdi ir izgatavoti no mērķtiecīgi atlasītiem augstas kvalitātes materiāliem. Velosipēdi ir izturīgi un viegli vadāmi, tos raksturo  viegli, bet īpaši izturīgi rāmji (izgatavoti gan no bērza, gan no alumīnija). Regulējamie sēdekļi un stūre ļauj pielāgot velosipēdu augošajam bērnam un nodrošināt drošību un komfortu katrā augšanas posmā.

Viena no EarlyRider līdzsvara velosipēdu unikālajām īpašībām ir pneimatiskās riepas, kas nodrošina izcilu saķeri un amortizāciju, lai nodrošinātu vienmērīgu un stabilu braukšanu dažādos apvidos. Šī funkcija ne tikai uzlabo bērna braukšanas pieredzi, bet arī palīdz attīstīt motoriku un pašapziņu.

Līdzsvara velosipēda drošība

EarlyRider pievērš lielu uzmanību drošībai un detaļām, tāpēc bērnu līdzsvara velosipēdiem ir iebūvētas rokas bremzes, kas palīdz bērniem iemācīties regulēt ātrumu. Pedāļu neesamība mudina bērnus koncentrēties tikai uz līdzsvaru un stūrēšanu, kas ir būtiska prasme braukšanai ar parastu velosipēdu.

Līdzsvara velosipēda dizains

Ir arī vērts atzīmēt, ka EarlyRider līdzsvara velosipēdi ir estētiski pievilcīgi, un tiem ir minimālistisks dizains, kas patīk gan bērniem, gan vecākiem. Šie velosipēdi iedvesmo jaunos riteņbraucējus meklēt piedzīvojumus un attīstīt savas prasmes.

EarlyRider līdzsvara velosipēdi ir lieliska izvēle vecākiem, kuri meklē labi izgatavotu, drošu un stilīgu iespēju iepazīstināt savus mazos ar riteņbraukšanas prieku. Attīstot līdzsvaru, koordināciju, jūsu bērni drīz iemīlēs šo brīnišķīgo sajūtu – braukt ar velosipēdu. Ļaujiet bērniem sākt savu ceļojumu ar pareizo līdzsvaru!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!