Turētāji

Matu fēna turētāji – kārtīgai un ērtai Dyson matu fēnu uzglabāšanai jūsu izvēlētajā telpā.

-15.00€
DYSON SUPERSONIC statīvs, 970516-02 DYSON SUPERSONIC statīvs, 970516-02
84.99€ 99.99€
Apskatīties
-8.00€
DYSON SUPERSONIC statīvs, 970516-05 DYSON SUPERSONIC statīvs, 970516-05
71.99€ 79.99€
Apskatīties
-8.00€
DYSON SUPERSONIC statīvs, 970516-04 DYSON SUPERSONIC statīvs, 970516-04
71.99€ 79.99€
Apskatīties

Matu fēnu turētāju veidi

Mūsu vietnē jūs atradīsiet divu veidu matu fēnu turētājus: uz zemes novietojamus un pakarināmus.

Uz zemes novietojams  Dyson Supersonic statīvs izceļas ar gludām formām un elegantu dizainu, tāpēc lieliski izskatīsies jebkura stila vannas istabā vai telpā. Turētājs ir veidots tā, lai gan matu fēns, gan tā piederumi atrodas vienuviet. Dyson Supersonic statīvi ir pieejami trīs krāsās: pelēkā, rozā un purpursarkanā, lai jūs varētu tos viegli saskaņot ar savu esošo Dyson matu fēnu. Kāpēc šis turētājs ir laba izvēle? Pirmkārt, tāpēc, ka fēna un tā piederumu uzglabāšanai nav nepieciešams neko piekarināt, pietiek to novietot uz brīvas virsmas sev ērtākajā vietā. Otrkārt, šis aksesuārs ir ārkārtīgi viegls un kompakts, tāpēc to var ērti ievietot ceļojuma somā.

Piekarināms sienas turētājs  ir mazs, kompakts un pareizi līdzsvarots, lai izturētu jūsu fēna svaru. Šādu piederumu var uzskatīt par ļoti kompaktu, jo tas neaizņem papildu vietu, un jūs vienmēr varat viegli aizsniegt savu fēnu, tiklīdz tas ir nepieciešams.

Sienas turētājam ir arī speciāli gredzeni fēna uzgaļiem, lai viss nepieciešamais būtu vienuviet. Sienas turētāju un uzgaļu piederumus var ērti piestiprināt gan pie krāsotām, gan flīzētām sienām.

Kā izvēlēties pareizo matu fēna turētāju?

Vispirms iesakām novērtēt telpu, kurā plānojat glabāt matu fēnu. Ja tā ir vannas istaba ar neizmantotu virsmu, tad uz zemes novietojams matu fēna turētājs noteikti būs ērts lietošanā. Piekarināms sienas turētājs  laba izvēle mazākās vannas istabas telpās, ja vēlaties, lai telpa nebūtu pārblīvēta, taču tajā pašā laikā viss būtu viegli sasniedzams.

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...