STATUS HV500 vakuuma iepakotājs STATUS HV500 vakuuma iepakotājs STATUS HV500 vakuuma iepakotājs

STATUS HV500 vakuuma iepakotājs

109.00€
Modelis: 631006
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

STATUS | Homevac HV500

Pārtika, kas pakļauta gaisam, sabojājas, jo baktēriju augšanai un attīstībai ir nepieciešams skābeklis. Vakuuma iepakošanas laikā skābeklis tiek izvadīts no iepakojuma, kas novērš puvi, pelējumu, kā arī saglabā garšu, vitamīnus un aromātu, nepievienojot konservantus vai citas (kaitīgas) piedevas. Vakuuma iepakošana ir veselīgākais veids, kā uzlabot produktu glabāšanas laiku.

Homevac HV500 vakuuma blīvētājs ar iekļautajiem vakuuma piederumiem ir lielisks veids, kā izmantot vakuuma uzglabāšanas priekšrocības. Unikālais 16 piederumu komplekts ietver visu nepieciešamo, lai pagarinātu pārtikas produktu uzglabāšanas laiku, izmantojot vakuuma maisiņus, vai uzglabājot produktus konteineros ikdienas lietošanai.

Automātiskā vakuuma iesaiņošanas funkcija padara cietu un sausu produktu iepakošanu vakuumā pavisam vienkāršu. Tas nozīmē, ka produkts tiek sagatavots uzglabāšanai ar vienu pogas spiedienu. Ierīce izsūc gaisu un noslēdz maisu, kad tiek sasniegts izvadītā spiediena līmenis –750 mbar.

Iepakojot trauslākus produktus, piemēram, svaigu gaļu, sēnes un mīkstus augļus, izmantojiet tā dēvēto manuālo vakuuma iepakošanas funkciju. Šajā gadījumā novērojiet vakuuma radīšanas procesu un apturiet gaisa izvadīšanu, kad maisiņā esošais šķidrums sāk plūst ierīces virzienā, vai pirms maisiņš tiek saspiests tik cieši, ka tiek bojāti mīkstie pārtikas produkti. Pēc tam ierīce noslēdz maisiņu un jūsu produkti ir gatavi uzglabāšanai pieliekamajā vai saldētavā.

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!