JAUNUMS
VINTURI V1071 sarkanavīna areators ar statīvu melnā krāsā VINTURI V1071 sarkanavīna areators ar statīvu melnā krāsā VINTURI V1071 sarkanavīna areators ar statīvu melnā krāsā VINTURI V1071 sarkanavīna areators ar statīvu melnā krāsā

VINTURI V1071 sarkanavīna areators ar statīvu melnā krāsā

79.99€
Modelis: 520425
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Paātriniet vīna aerācijas procesu, izmantojot autentisko “Vinturi” aeratoru sarkanvīnam. Šis aerators ļauj atvērties un attīstīties sarkanvīna aromātam laikā, kamēr tas tiek ieliets glāzē – vairs nav jāgaida, kā tas ir ar parastajām karafēm. “Vinturi” sarkanvīna aeratorā izmantota patentēta tehnoloģija, kas palielina vīna plūsmas ātrumu, vienlaikus samazinot tā spiedienu. Spiediena starpības dēļ tiek ievilkts vajadzīgais daudzums gaisa, kas sajaucas ar vīnu, veidojot labāku buķeti, spēcīgāku garšu un vienmērīgāku pēcgaršu – absolūti nevainojama aerācija. Pavisam vienkārši. Aerējot vīnu, ieklausieties skaņā – tā ir unikāla visiem autentiskajiem “Vinturi” aeratoriem. Mūsu aerators ir izgatavots no akrila ar īpaši izstrādātu sastāvu, un tam ir viegli satverams silikona korpuss. Aeratorā ir arī filtra sietiņš, kurš neļauj vīnā iekļūt korķa gabaliņiem un nosēdumiem, kā arī pamatne pilienu uztveršanai, kurā var glabāt aeratoru, kamēr to nelieto. Izklaides pasākumu neaizstājamais elements – “Vinturi” aerators sarkanvīnam ir ideāli piemērots ātrai visas vīna pudeles vai vienas glāzes aerēšanai. Jo vairāk spējat novērtēt vīnu, jo vairāk novērtēsiet “Vinturi” aeratoru iedarbību!

  • AUTENTISKS – aerējot vīnu, ieklausieties skaņā – tā visiem “Vinturi” aeratoriem ir unikāla un liecina par to, ka jums ir autentisks “Vinturi” aerators.
  • PATENTĒTA TEHNOLOĢIJA – iekšējā, patentētā konstrukcija rada straujāku vīna plūsmas ātrumu, vienlaikus samazinot tā spiedienu, lai ievilktu absolūti ideālai aerācijai vajadzīgo gaisa daudzumu.
  • SPECIĀLA SASTĀVA DIZAINS – “Vinturi” aeratoros izmantots mūsu pašu izstrādāts īpaša sastāva akrils ar ērti satveramu silikona korpusu. Aeratorā ir arī filtra sietiņš, lai vīna glāzē neiekļūtu korķa gabaliņi vai nosēdumi
  • VĪNA AERĒŠANA NOTIEK DAŽĀS SEKUNDĒS, NEVIS STUNDĀS – aerators savu darbu paveic, kamēr piepildāt glāzi! Vairs nav jāgaida, kā tas ir ar parastajām karafēm
  • SPECIĀLI VEIDOTS SARKANVĪNIEM – godalgotais “Vinturi” sarkanvīna aerators ļauj atvērties un attīstīties sarkanvīna aromātam, lai veidotos labāka buķete un izteiksmīgākas garšas
  • IELIEŠANAS UN GLABĀŠANAS STATĪVS – statīvs ļauj ērti novietot aeratoru un vīna glāzi pareizā stāvoklī, lai būtu ērti ieliet. Statīvs pilienu uztveršanai ļauj ērti glabāt aeratoru, kad tas netiek izmantots, vienlaikus pasargājot virsmas no vīna pilieniem.
  • VIENKĀRŠA MAZGĀŠANA – aeratoru pēc lietošanas vai nu ātri noskalo izlietnē, vai ievieto trauku mazgājamā mašīnā, lai to nomazgātu.
Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!