B.U.J.

Dyson V11: Kādēļ mans putekļu sūcējs nepielāgojas dažādām grīdas virsmām?

Jūsu ierīce dažādiem grīdas segumiem pielāgojas tikai tādā gadījumā, ja ir pievienota “High Torque” tīrīšanas birste, bet ierīce darbojas automātiskajā režīmā. Citi uzgaļi un režīmi ir paredzēti speciāliem uzdevumiem.

Dyson V11: Kā nomainīt ekrāna valodu?

Nospiediet un 5 līdz 10 sekundes paturiet zem ekrāna esošo izvēlnes pogu, lai ieraudzītu valodu sarakstu. Tad nospiediet izvēlnes pogu un caurskatiet visu sarakstu. Kad atrasta vēlamā valoda, nospiediet un paturiet pogu 2 līdz 4 sekundes. Ja izvēlējāties nepareizo valodu, kad ekrānā parādās krusts, nospiediet un paturiet pogu – atgriezīsieties uz valodu sarakstu. Vai apstipriniet valodu, nospiežot pogu, atrodot ķeksīti un tad nospiežot to un paturot.

Dyson V11: Kam paredzēts uzgaļa slēdzis?

Slēdzi varat izmantot “High Torque” tīrīšanas birstes sūkšanas jaudas regulēšanai. Noliecot to uz '+', iegūsiet maksimālo sūkšanas jaudu iestāvējušos netīrumu un lielu gružu sūkšanai uz cieta grīdas seguma. Pastumjot to uz '-', iesūkšanas jauda būs piemērota ne pārāk netīru garspalvainu paklāju un trauslu grīdas segumu sūkšanai, piemēram, vinila vai linoleja segumam. Lai sasūktu putekļus un gružus no paklāja un cieta grīdas seguma, atstājiet slēdzi vidus pozīcijā.

Dyson V11: Vai varu atstāt putekļu sūcēju pastāvīgai uzlādei?

Baterija ir izgatavota tā, lai tā varētu tikt lādēta pastāvīgi, tādējādi tiek nodrošināts, ka putekļu sūcējs būs pilnībā uzlādēts nākamajai lietošanas reizei. Pilnībā uzlādējies, jūsu putekļu sūcējs vairs netērē elektroenerģiju.

Dyson Supersonic: Mans matu žāvētājs nedarbojas, mirgo spuldzītes.

Visbiežāk tā notiek, ja ierīce ir pārkarsusi vai ir netīrs filtrs. Ko darīt: atvienojiet ierīci no elektrotīkla un ļaujiet atdzist ~1 h. Tad vadieties pēc filtra tīrīšanas instrukcijas. Video, kā tīrīt filtru, varat atrast šajā saīsnē. Ja jūsu matu žāvētāja komplektācijā ietilpst tīrīšanas birstīte, izmantojiet to filtra tīrīšanai.

Dyson Supersonic Pro: Kā pareizi kopt filtru?

Skaistumkopšanas salonos bieži tiek izmantotas lakas un citi aerosola veida līdzekļi, tāpēc matu žāvētāja filtru vajadzētu kopt rūpīgāk. Atkarībā no lietošanas intensitātes, darba dienas beigās ar speciālu apaļu birstīti, kas ir komplektā (neattiecas uz HD01 modeļiem), rūpīgi notīriet ārējo un iekšējo filtru no putekļiem un matiem, kas uzkrājušies. Vērojiet filtra izskatu, uz aizsargtīkliņa nedrīkst sakrāties putekļi, tā pasargāsiet matu žāvētāju no pārkaršanas. Ja piesārņojums ir spēcīgs, izmantojiet ziepjūdens vanniņu ārējam filtram. Pirms to uzlikt atpakaļ, ļaujiet tam pilnībā nožūt. HD01 modeļu kopšanas videoierakstā ir lieliski parādīta visa tīrīšanas procedūra. HD02 modeļu sērijas žāvētāju kopšanu skaidri parādām šajā videoierakstā.

Dyson Supersonic: Ar ko atšķiras profesionāļiem paredzētais modelis no parastā modeļa?

Dyson Supersonic Pro tehnoloģiju ziņā neatšķiras no parastam lietotājam paredzētā modeļa. Galvenās atšķirības: garāks barošanas vads (Pro: 3,3 m, parastajam – 2,7 m), progresīvāka filtrēšanas sistēma – ārējais filtrs ar spec. tīkliņu, kā arī īpaši šaurs koncentrējošais uzgalis. Parastajam lietotājam paredzētajam matu žāvētājam ir plašāka krāsu gamma, kā arī noteiktās komplektācijās ir vairāk nekā 3 standarta uzgaļi.

Dyson putekļu sūcēju filtri: Kā pareizi kopt filtru?

 

SVARĪGI!
Filtru mazgājiet ar aukstu ūdeni vismaz vienu reizi mēnesī. Pirms filtra ievietošanas pārliecinieties, vai tas ir pilnīgi sauss.

FILTRU MAZGĀŠANA

Filtru aplūkojiet un izmazgājiet saskaņā ar instrukciju:

 • Noņemiet filtru, pagriežot pretēji pulksteņa rādītāja virzienam, atbrīvošanas pozīcijā. Uzmanīgi izņemiet no ierīces.
 • Vispirms izmazgājiet filtra iekšējo daļu. Turiet to vertikāli zem tekoša ūdens, viegli pakratot ar apļveida kustībām.
 • Izmazgājiet arī filtra iekšpusi. Pielejiet tajā aukstu ūdeni, vienu tā galu aizklājiet ar plaukstu un pakratiet.
 • Atkārtoti izskalojiet filtru no iekšpuses un ārpuses, kamēr ūdens kļūst tīrs.
 • Uzmanīgi padauziet filtru, lai atbrīvotos no ūdens, un atstājiet žūt, apgriežot filtra galu uz leju.
 • Atstājiet filtru žūt 24 stundas, lai tas izžūtu pilnībā.
 • Pārbaudiet, vai filtrs ir pilnībā izžuvis.
 • Lai filtru ieliktu atpakaļ vietā, ievietojiet to un, pagriežot pulksteņa rādītāja virzienā, nofiksējiet.

  Filtru kopšana: v6, v7, v8 sēriju modeļiem

  Filtru kopšana: no v10 sērijas
   

  Ja bieži izmantosiet ierīci putekļu sūkšanai vai bieži slēgsiet maksimālās jaudas režīmu, filtru var nākties mazgāt biežāk.
   

  Filtru nedrīkst mazgāt trauku vai veļas mazgājamajā mašīnā. Nežāvējiet to žāvētājā, cepeškrāsnī, mikroviļņu krāsnī vai pie atklātas uguns.
   

  Ja jums ir v11 ierīce, tad tās ekrāns atgādinās, kad būs pienācis laiks iztīrīt filtru.

Neatradāt atbildi?
Sazinieties ar mums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!