Mūsu piedāvātās ierīces ir radītas, lai efektīvi kalpotu jums daudzus gadus. Kā jebkura ierīce, tās kalpos labāk, ja regulāri tās kopsiet. Pēc jebkuras ierīces iegādes, aicinām rūpīgi iepazīties ar tās lietošanas rokasgrāmatu.

Ja novērojat jūsu ierīces darbības traucējumus, mēs iesakām apmeklēt „Video pamācības“, kur atradīsiet padomus par ierīču apkopi, kas lielā daļā gadījumu atrisinās darbības traucējumus. Ja ierīču apkopes informācija nedod gaidītos rezultātus, jūs varat reģistrēt problēmu help.one servisa platformā:

Fiziskajām personām visām ierīcēm mēs nodrošinām 2 gadu garantiju, savukārt juridiskajām personām nodrošinām 1 gada garantiju. Garantijas termiņš ir norādīts arī lietošanas rokasgrāmatā.

Ja iegādājaties produktus d.one inovatīvo risinājumu telpā un jums ir radušies jautājumi par ierīču lietošanu, garantijas vai maksas remontu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27 544 644 vai rakstiet uz hello@d-one.lv. Ja ierīces garantija jau ir beigusies, mēs rekomendējam izmantot tikai oriģinālās ražotāja daļas. Sazinieties ar d.one komandu un mēs atradīsim jums piemērotu rezerves daļu un nodrošināsim nepieciešamo informāciju.

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!