Mitrinātāji

Gaisa mitrinātāji ir ļoti svarīga ierīce tiem, kas vēlas uzlabot savas mājas gaisa kvalitāti. Pareizs gaiss telpā palīdz ne tikai justies ērtāk, bet arī saudzēt veselību. Izvēlieties piemērotāko gaisa mitrinātāju jau šodien no D-one.lt!

Īslaicīgi nav pieejams
DYSON PH04 PURE Humidify + Cool White ventilators ar gaisa attīrīšanas un mitrināšanas funkciju DYSON PH04 PURE Humidify + Cool White ventilators ar gaisa attīrīšanas un mitrināšanas funkciju
3 novērtējumi
Piederumu skaits iepakojumā: 2
Tālvadības pults

Tālvadības pults

Tālvadības pults ar iebūvētu magnētu ērtai uzglabāšanai uz klimata ierīces.

Filtrs

Filtrs

Hermētiskais 360° HEPA filtrs ir izgatavots no borsilikāta mikrošķiedras, kas aiztur 99,95 % īpaši sīku daļiņu, savukārt aktīvās ogles filtrs novērš gāzes un smakas.

799.00€
Apskatīties

Gaisa mitrinātāji

Mitrums gaisā ir ļoti svarīgs faktors, kas veicina labāku skābekļa nodošanu organismā un tajā pašā laikā mūsu labāku pašsajūtu. Mitrinātāji ir īpaši izstrādāti, lai uzturētu pareizo mitruma līmeni telpās, kurās pavadāt lielāko daļu sava laika.

Kad ir nepieciešams mitrinātājs?

Īpaši nepieciešamība pēc gaisa mitrinātāja palielinās aukstajā sezonā, kad nepieciešama apkure – gaiss gan dzīvojamās, gan darba telpās sāk izžūt līdz kritiskai robežai. Lai cilvēks justos komfortabli, nesausinātu ķermeņa un sejas ādu, lūpas un acis, bet smadzenes saņemtu pietiekami daudz skābekļa, normālam mitruma līmenim telpā jābūt no 40% līdz 60%. Ja pamanāt iepriekš minētās veselības traucējumu indikācijas, tad mitrinātājs ir lielisks veids, kā atrisināt šīs problēmas.

Gaisa mitrinātāja priekšrocības

Gaisa mitrinātājiem ir daudz priekšrocību, kuras sajutīsiet uzreiz pēc to lietošanas uzsākšanas. Viens no lielākajiem ir svaigāks gaiss, kas neapšaubāmi ir labāks mūsu veselībai. Sāksiet just, ka ir vieglāk elpot, neizžūs lūpas, acis un āda, un no rīta jutīsieties vairāk atpūties. Otra priekšrocība ir tīrāks gaiss. Sausā gaisā ir lielāka putekļu koncentrācija, tāpēc gaisa mitrinātājs veicina tā attīrīšanu un baktēriju un vīrusu samazināšanos telpā. Tiem, kuriem ir jutīgāka elpošanas sistēma, mitrinātājs palīdz aizsargāt elpceļus no pārmērīgiem putekļiem, kas negatīvi ietekmē mūsu elpošanas sistēmu.

Kā izvēlēties gaisa mitrinātāju?

Izvēloties gaisa mitrinātāju, ņemiet vērā telpas izmēru. Ir ļoti svarīgi, lai šī ierīce būtu pielāgota jūsu telpas izmēram. Pretējā gadījumā pieaugs elektrības izmaksas, bet nepalielināsies mitrums, vai tieši otrādi, būs nepieciešams papildus gaisa sausinātājs. Apsveriet citas mitrinātāja funkcijas: ventilators, automātiska izslēgšanās, papildu gaisa tīrīšana un citas. Izvēloties sev piemērotāko gaisa mitrinātāju, vienmēr ir lietderīgi konsultēties ar D-one.lt  speciālistiem, kuri palīdzēs izvēlēties vēlamās ierīces jau šodien!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!