JAUNUMS
GRAEF FW500 sudraba krāsā GRAEF FW500 sudraba krāsā GRAEF FW500 sudraba krāsā GRAEF FW500 sudraba krāsā

GRAEF FW500 sudraba krāsā

269.00€
Modelis: 150538
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Multiwolf FW 500, sudraba krāsā

Gaļas maļamā mašīna radošajiem

  • Kvalitatīvi materiāli (nerūsējošais tērauds / alumīnijs) nodrošina ilgāku kalpošanu
  • Daudzfunkcionālie piederumi (kebbe u.c.) virtuvē ienes austrumniecisku un radošu noskaņu.
  • Kompakts dizains – vieta atradīsies ikvienā virtuvē.
  • 400 vatu motors, līdz pat 2500 vatu bloķēšanas spēja
  • Digitāls funkciju ekrāns
  • Aizsardzība pret pārslodzi
  • Dažādi piederumi

Kompaktais “Multiwolf” ar metāla korpusu

Kompaktais “Multiwolf” ar alumīnija korpusu neaizņem daudz vietas. Malšanas plāksnes un asmens izgatavots no nerūsējošā tērauda. Jaudīgajam 400 vatu motoram ir 2500 vatu bloķēšanas jauda. Augsta virzīšanas spēja (caur kanāliem 1800 g/min – 2500 g/min, atkarībā no maltās gaļas veida) – gaļa, dārzeņi vai mīkla gandrīz pilnībā tiek izvirzīta caur piederumiem.

 

Digitāls funkciju ekrāns

Digitālajā funkciju ekrānā redzams cikla laiks, kā arī ātruma pakāpes un darbība atpakaļgaitā. Ar ātruma pogu var iestatīt divus ātrumu režīmus. Darbību atpakaļgaitā var iestatīt ar pogu “REV”. Pēc piecām minūtēm ierīce pārslēdzas gaidīšanas režīmā (ekrāns izslēdzas). Piespiežot palaišanas / apturēšanas pogu, ierīce pārslēdzas atpakaļ gatavības režīmā.

 

Optimāli rezultāti

Aptuveni 4,2 cm platais padeves kanāls ļauj gliemežpārvada korpusā bez piepūles iebīdīt pat lielākus gabalus (ja nepieciešams, var izmantot komplektam pievienoto piespiedēju). Divdaļīgais griešanas piederums sastāv no asmens un malšanas plāksnes. Tādējādi malšanas laikā neveidojas karstums, ēdiens paliek vēss, un to var glabāt ilgāk. Optimizētais gliemežpārvads nodrošina to, ka sistēmā paliek ļoti maz atlieku.

 

Piltuve desu pildīšanai

Klasiskas grila desiņas, sulīgas tofu desas vegāniem vai veģetāriem ēdieniem – desas ir viegli pagatavot, izmantojot komplektam pievienoto piltuvi desu pildīšanai.

 

“Kebbe” piederums

Komplektam pievienotais “kebbe” piederums noderēs austrumu ēdienu pagatavošanai. Tas samalto ēdienu veidot nelielās caurulītēs, kuras vēlāk tikai jāpiepilda, lai, piemēram, pagatavotu “kebbe” klimpas vai gardu turku zirņu falafelu.

 

Piederums smilšu mīklai

Ko jūs teiktu par mājās pagatavotiem smilšu mīklas cepumiem Ziemassvētkos? Cepumu pagatavošanas piederums, kas arī pievienots komplektā, varat pagatavot cepumus četrās dažādās formās.

 

Viegli tīrīt

Gudri veidotā pārvada sistēma darbināšanas laikā neatstāj gandrīz nekādus atlikumus. Atlikumus bez pūlēm var izņemt, jo GRAEF “Multiwolf FW500” gliemežpārvadu un piepildīšanas paplāti ir viegli noņemt, izjaukt un nomazgāt.

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger