Atpūta

Mēs bieži pārāk maz uzmanības pievēršam kustībai, lai gan pilnībā apzināmies to, cik kustības ir svarīgas. Tātad, ja esi nolēmis, ka tagad ir lielisks laiks vairāk kustēties – vietnē D-one.lt atradīsiet to, kas nepieciešams, lai uzturētu vienmērīgu un vieglu fizisko aktivitāti.

Velosipēds ērtai kustībai

Jums nav jādodas tieši uz sporta zāli, lai sāktu vairāk kustēties. Sportu var padarīt ne tikai noderīgu, bet arī jautru visai ģimenei. Riteņbraukšana ir lielisks veids, kā būt fiziski aktīvam un pavadīt vairāk laika ar saviem mīļajiem.

Viens no pazīstamākajiem velosipēdu ražotājiem Honbike pilsētniekiem piedāvā vēl vienu kustību stimulējošu un videi draudzīgu alternatīvu – elektrisko velosipēdu. Šis produkts piedāvā lielisku iespēju integrēt kustību savā ikdienā.

Aksesuāri drošai un ērtai kustībai

Lai kustība būtu raita un droša (īpaši mazajiem, kas ceļo ar bērnu velosipēdiem), noderēs ķiveres, ūdens pudeles, somas lietu glabāšanai gan nelielam izbraucienam pa parku, gan tad, kad nolemsiet ceļot garākos attālumos.

Teniss un citas aktivitātes

Runājot par kustēšanos, neaizmirsīsim arī par tenisa cienītājiem. Sporta aksesuāru klāstā atradīsiet Slinger tenisa trenažieri un vēl vairāk SlingerDunlop Fort tenisa bumbiņu, ar kurām treniņi būs efektīvi un, protams, jautri.

Tiem, kas daudz kustās un arī labprāt pavada laiku ārā – termokrūze ir ideāls aksesuārs gan slāpju veldzēšanai, gan sasildīšanai vēsākā laikā.

Atcerieties, ka kustībām ir jābūt patīkamām, tāpēc, izvēloties savam tempam piemērotus piederumus, jūs gūsit vienlīdz lielu gandarījumu un labumu!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger