Printeru piederumi

Prinker printeru piederumi ir izstrādāti, lai radītu unikālu stilu ar unikālu Prinker tetovējumu printeri. Šeit jūs atradīsiet divu dažādu izmēru kasetnes, kas pielāgotas Prinker ierīcēm. Izrotājiet sevi ar unikāliem melniem un krāsainiem tetovējumiem ar šo apbrīnojamo jaunu ierīci!

Piederumi Prinker printeriem

Tetovēšanas printeris Prinker ir jauninājums pasaulē. Kopā ar šai ierīcei pielāgotajiem piederumiem jūs varat izveidot unikālus pagaidu tetovējumus, nekaitējot ādai. Ievietojot ierīcē vēlamo tintes kasetni, kas piepildīta ar kosmētiskām krāsām, jūs varat izdrukāt izvēlētos dizainus tieši uz savas ādas, nebaidoties, ka tetovējums paliks uz mūžu.

Prinker printeru piederumu izmantošana ikdienā

Nepaies ilgs laiks, lai atrastu pielietojumu šai ierīcei. Sāksim ar to, ka ar izvēlēto printera kasetni iespējams izdrukāt līdz pat 1000 dažāda dizaina tetovējumu, tāpēc tā būtu lieliska iespēja izrotāt visus ballītes viesus. Protams, neaizmirsīsim arī bērnus. Bērniem bezgalīgu prieku sagādā bruņurupucis uz rokas vai kāda cita izvēlēta ilustrācija, kas parādās uz kājas drauga dzimšanas dienā. Un vecākiem nebūs jāuztraucas, ka to būs grūti nomazgāt. Protams, neaizmirstiet arī par sevi. Šis tetovēšanas printeris ir pašizpausmes līdzeklis tiem, kuri vēlas izveidot unikālu stilu un izrotāt sevi ar  vēlamo tetovējumu festivālā, uz īsu brīdi mainīt savu tēlu fotosesijās vai izrotāt atklātākas ķermeņa daļas vasarā.

Izvēloties Prinker printera piederumus, novērtējiet, vai tie ir piemēroti jūsu tetovēšanas printera modelim. Ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas par Prinker un tā piederumiem, vienmēr varat sazināties ar mūsu konsultantiem!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!