GRAEF KM7016 vertikālais maisītājs “MYestro”, dzelzs vizlas krāsā

849.00€
Modelis: 150541
Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
  • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
  • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

Vertikālais maisītājs “MYestro”, dzelzs vizlas krāsā

Vertikālais maisītājs “MYestro”, dzelzs vizlas krāsā

  • Kluss, jaudīgs un izturīgs
  • Kluss kā čuksts, ļoti jaudīgs profesionālais motors
  • Piemērots lielam apjoma (līdz pat 3 kg stingras rauga mīklas)
  • Gluds, stabils un jaudīgs
  • Planetārais maisītājs
  • Profesionāls un izturīgs
  • Vienkārša, intuitīva darbināšana
  • 5 gadu garantija

Profesionālais motors

“MYestro” 800 vatu līdzstrāvas motors tiek galā pat ar patiesi profesionāliem uzdevumiem, nodrošinot optimālu enerģijas patēriņa un izejošās jaudas attiecību. Salīdzinājumā ar citiem motoriem, kuriem ir lielāka jauda, šis motors ir ievērojami efektīvāks un līdz ar to lietderīgāk patērē enerģiju.

Siksnas piedziņa nodrošina vienmērīgu darbību

Planetāro reduktoru dzen motors ar izturīgu siksnu. Šāda siksnas piedziņa nodrošina optimālu spēka pārvadi un garantē ļoti klusu, ļoti vienmērīgu darbību, ierīcei negāzelējoties. Trokšņa līmenis – ≤ 60 dB (mērīšanas attālums – 1 m)

Vienkārša darbināšana

Mīcīšana, maisīšana, (putukrējuma) putošana – ja steidzaties, vienkārši izvēlieties vieno no trim pilnībā automātiskajām programmām intuitīvajā skārienjutīgajā ekrānā. “MYestro” ir arī praktiska impulsa funkcija īslaicīgai, atsevišķai sajaukšanai, vien pieskaroties pogai, un aprīkojuma funkcija papildu piederumu pievienošanai. Mīcīšanas ātrumu (1.–10. ātrums) un laiku (0–30 min) var izvēlēties arī manuāli, pieskaroties ar pirkstu, un to ir viegli iestatīt ar inovatīvo grozāmo pogu zem skārienjutīgā ekrāna.

Inovatīvs apgaismojums

Spoža LED nodrošina optimālu apgaismojumu traukā, lai, gatavojot mīklu, jums vienmēr būtu viss labi pārskatāms. “MYestro” ir ne vien trauka apgaismojums, bet arī zils noskaņas apgaismojums, kas stilīgi izceļ ierīces moderno dizainu.

Korpuss pilnībā no metāla

Līdzsvarotais metāla korpuss GRAEF “Myestro” vertikālajam maisītājam piešķir unikālu stabilitāti pat, pārstrādājot blīvu mīklu, jo masīvā produkta svars ir 18 kg.

Atbrīvošana ar vienu roku

Atbrīvošanas sviru var darbināt ar vienu roku – vertikālā maisītāja motora galva bez piepūles atvāžas uz augšu, jo tai ir atsperes mehānisms, un to var nofiksēt, lai pievienotu sastāvdaļas vai nomainītu maisīšanas elementus. Atvērtā veidā “MYestro” augstums ir 59 cm.

Planetārais maisītājs

“MYestro” masīvā planetārā maisīšanas sistēma nodrošina vienmērīgu rezultātu pat maizes mīklai. Visas sastāvdaļas no trauka malām līdz dibenam tiek iemaisītas bez atlikuma. Kad motora galva ir pacelta un nofiksēta, to mazliet pagriežot, piemēroto maisīšanas vai mīcīšanas elementu atbilstoši mīklas veidam vienkārši ievieto attiecīgajā ierīcē.

Noņemams šļakatu aizsargs

Maisīšanas trauka šļakatu aizsargu var piestiprināt trīs dažādās pozīcijās pie motora galvas atkarībā no vajadzīgā padeves atveres virziena. Tas gādā par to, lai sastāvdaļas mīklas pagatavošanas laikā tiešām paliktu traukā, nevis nonāktu uz virtuves grīdas.

Īpaši liela atvere piepildīšanai

Šļakatu aizsargam ir īpaši liela piepildīšanas atvere ar vāku. Caur šo atveri var ērti un tīri pievienot papildu sastāvdaļas pat mīklas pagatavošanas laikā.

Plašs piegādes komplekts

Komplektam pievienotais septiņu litru nerūsējošā tērauda sajaukšanas trauks ar piepildīšanas daudzuma atzīmēm nodrošina gana vietas lielam apjomam gardas mīklas. Piemēram, tajā var pārstrādāt līdz pat 3 kg rauga mīklas, 20 olu baltumus vai 1,2 kg putukrējuma. GRAEF “MYestro” vertikālā maisītāja komplektā ir ne vien šļakatu aizsargs, bet arī kvalitatīvi maisīšanas un mīcīšanas elementi: putošanas slotiņa, mīklas āķis un plakanais putotājs. Visus trīs nerūsējošā tērauda maisīšanas elementus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Elastīgo maisītāju (preces Nr. 146836) var iegādāties kā papildu piederumu.

Kopējais novērtējums

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit