Elektriskie velosipēdi

Elektriskie pilsētas velosipēdi jūsu braukšanu pacels pavisam citā līmeni. Pasaulē labi zināmais elektrisko velosipēdu ražotājs Honbike mūs pārsteidzis ar jauno HonbikeUni4 modeli, kas apvieno efektīvu un videi draudzīgu mobilitātes pieredzi. Kopā ar izvēlēto Uni4 velosipēdu un aksesuāriem drošam un patīkamam braucienam, gūstiet pārsteidzošu braukšanas pieredzi jau šodien!

Honbike Uni4 elektriskie velosipēdi

Honbike Uni4 elektriskie velosipēdi ir paredzēti cilvēkiem, kam patīk pilsētas ātrums un praktiskums. Ar šiem elektriskajiem velosipēdiem jūsu ceļojums būs efektīvs un viegls, jo bez lielām grūtībām pārvarēsiet vēlamos attālumus. Tāpat – varat aizmirst par sastrēgumiem! Manevrētspējīgie Uni4 velosipēdi apsteigs visus satiksmes sastrēgumus, tāpēc jūs līdz darbam aizbrauksiet ātrāk, nekā domājat.

Elektrisko velosipēdu priekšrocības

Runājot par elektrisko velosipēdu priekšrocībām, tās būtu grūti aprakstīt tikai dažos teikumos. Tomēr, iespējams, vissvarīgākais aspekts, kas padara šāda veida transportlīdzekļus populārus, ir ātrums. Šie manevrētspējīgie velosipēdi spēj sasniegt ātrumu 25 km stundā, tāpēc vēlamo galamērķi sasniegsiet daudz ātrāk nekā ar parasto velosipēdu. Otra priekšrocība ir iespēja nobraukt lielākus attālumus. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru varēsiet nobraukt līdz 100 km, kas nozīmē, ka varēsiet doties uz darbu vai citām vietām, pastāvīgi neuztraucoties par akumulatora izlādi. Trešais pluss ir dažādi režīmi, kas paredzēti jūsu tempam un spējām, lai padarītu braukšanu patīkamāku.

Piederumi elektriskajiem pilsētas velosipēdiem

Mūsu lapā atradīsiet arī elektrisko velosipēdu piederumus drošai un efektīvai ceļošanai. Ķiveres, termokrūzes, velosomas, slēdzenes – tas viss palīdzēs nodrošināt Jūsu un Jūsu velosipēda drošību un ērtāku braucienu tiem, kas grib pievarēt garākus attālumus.

Izvēlieties elektrisko velosipēdu un tā piederumus D-one.lt  jau šodien un esiet aktīvs katru dienu!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger