JAUNUMS
TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs

TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs

599.00€
Modelis: 710820
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

TINECO CARPET ONE paklāju tīrītājs

Liela sūkšanas jauda dziļu traipu noņemšanai

Pateicoties 1300W (130AW) motora jaudai, Tineco CARPET ONE PRO noņem dziļi iesēdušos netīrumus, traipus un paklāja smaržu bez ūdens paliekām.

HeatedWash tehnoloģija

Vērojiet, kā traipi izzūd. Tineco CARPET ONE PRO ir aprīkots ar HeatedWash tehnoloģiju - unikālu sildīšanas paneli, kas uztur 40°C ūdens temperatūru. Pateicoties optimāli uzsildītam šķīduma un ūdens maisījumam visā tīrīšanas garumā, tiek vieglāk likvidēti un izšķīdināti grūti tīrāmie traipi.

Ar Tineco iLoop viedo sensoru esat pārliecināti, ka paklāji ir tīri

Tineco iLoop gudri pielāgojas visa veida netīrumiem. Ūdens plūsma un sūkšanas jauda tiek optimizēta, un kad zona ir pilnībā tīra, displejs kļūst zils. Bez liekas pogu spaidīšanas. Bez mazgāšanas līdzekļa daudzuma mērīšanas. Uzkopiet savu vidi bez apgrūtinājumiem.

LCD ekrāns ar dinamiskām norādēm

Krāsainais LCD displejs ar spilgtām 3D animācijām, kas pieejams tikai PRO versijā, nodrošina reāllaika statusu un norādījumus, lai atvieglotu tīrīšanu. Brīdī kad paklājs ir tīrs un pilnīgi sauss, iLoop ring krāsa mainās no sarkanas uz zilu.

Tehniskie parametri

Svars

7,5kg

Izmēri

67cm x 48.5cm x 35.2cm

Tīra ūdens tvertne

2 l

Netīrā ūdens tvertne

1,5 l

Skaļums

84dB (A)

Svars ar iepakojumu

7,5 kg

Ekrāns

LED

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!