JAUNUMS
BIO-CHEM kamīnu stiklu tīrīšanas līdzeklis, 500 ml

BIO-CHEM kamīnu stiklu tīrīšanas līdzeklis, 500 ml

10.89€
Modelis: 711407
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Ar spēcīgo kamīnu stiklu tīrīšanas līdzekli var teicami notīrīt piedegušos netīrumus, piemēram, dūmus un sodrējus. Izmantojams visu veidu kamīniem un krāsnīm. Pateicoties želejveida tekstūrai un putošanai, tīrīšanas līdzeklis īpaši labi pielīp pie vertikālām virsmām. 

Lietošana: Izsmidzināt uz notraipītās virsmas un atkarībā no netīrumu līmeņa ļaut tam īsu laiku iesūkties. Izšķīdušos netīrumus var noslaucīt ar salveti. Pēc tīrīšanas noskalot stiklu ar ūdeni. Atšķaidot ar ūdeni līdz 1:40, iespējams tīrīt arī cinka, alumīnija un lakotas virsmas. Atšķaidot ar ūdeni,  tīrīšanas līdzekļa viskozitāte samazinās. Ieteicams izmantot individuālās aizsardzības līdzekļus. 

 

Drošības ieteikumi: BĪSTAMI. Satur BENZOLSULFONSKĀBE, C10-C13-ALKILATVASINĀJUMI, NĀTRIJA SĀĻI; DINĀTRIJA METASILIKĀTS; KĀLIJA HIDROKSĪDS. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Kairina ādu. Sargāt no bērniem. Pirms izmantošanas izlasīt etiķeti. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. Ja rodas ādas iekaisums: lūdziet mediķu palīdzību. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem/reģionāliem/nacionāliem/ starptautiskiem noteikumiem. Sastāvdaļu marķējums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 648/2004: < 5 % anjonu  virsmas aktīvās vielas, < 5 %  nejonu virsmas aktīvās vielas. 

Tehniskie parametri

TILPUMS

500ml

Konsultācija un apskate salonā

Vai jums ir  jautājumi par produktu vai iegādes noteikumiem?

E-pasta adrese: hello@d-one.lv

Tālr.: +371 27 544 644

Vēlaties apskatīt un aptaustīt produktu klātienē?

Stabu iela 18B-3,Rīga

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!