JAUNUMS
BIO-CHEM grīdas kopšanas līdzeklis, 1000 ml

BIO-CHEM grīdas kopšanas līdzeklis, 1000 ml

15.49€
Modelis: 711401
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Tīrīšanas līdzeklis vinila grīdām un dekoratīvajiem pārklājumiem.

Vinila grīdu tīrīšanas līdzeklis attīra pat noturīgus netīrumus no visiem plastmasas grīdas segumiem. Efektīvi iztīra ikdienas netīrumus un neveido švīkas uz virsmas. Tīrīšanas līdzeklis nesatur abrazīvas vielas, tāpēc nebojā dekoratīvo slāni un saglabā vinila, lamināta vai citu dekoratīvo pārklājumu virsmas un to spīdumu. Ar to var tīrīt arī citus PVC grīdas segumus (piemēram, linoleju). Ātri nožūst. Pēc tīrīšanas nav nepieciešams noslaucīt. 

 

Lietošana: vinila grīdu tīrīšanas līdzeklis ir koncentrēts.  Koncentrētā veidā šķīdumu var izmantot attīrīšanai no noturīgiem netīrumiem. Ikdienas uzkopšanai ieteicams atšķaidīt ar ūdeni līdz 1:80, t.i., izmantot 125 ml tīrīšanas līdzekļa uz 10 l ūdens. Pēc tīrīšanas  grīdu nav nepieciešams papildus nomazgāt ar ūdeni. Neatstāt uz grīdas pārāk daudz mitruma. 

Drošības ieteikumi: Sargāt no bērniem. Pirms izmantošanas izlasīt etiķeti. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem/reģionāliem/nacionāliem/starptautiskiem noteikumiem. 

Sastāvdaļu marķējums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 648/2004: < 5 % anjonu  virsmas aktīvās vielas, < 5 %  nejonu virsmas aktīvās vielas, < 5 % fosfāti, smaržas un aromātiskās kompozīcijas (Heksilkanēļskābes aldehīds, d-Limonēns). 

Tehniskie parametri

TILPUMS

1L

Konsultācija un apskate salonā

Vai jums ir  jautājumi par produktu vai iegādes noteikumiem?

E-pasta adrese: hello@d-one.lv

Tālr.: +371 27 544 644

Vēlaties apskatīt un aptaustīt produktu klātienē?

Stabu iela 18B-3,Rīga

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!