JAUNUMS
BIO-CHEM grilu un cepeškrāšņu tīrīšanas līdzeklis, 500 ml

BIO-CHEM grilu un cepeškrāšņu tīrīšanas līdzeklis, 500 ml

9.89€
Modelis: 711405
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Viegli notīra piedegušas tauku, eļļas un olbaltumvielu atliekas. Piemērots grilu, kūpinātavu, cepeškrāšņu, cepešpannu, cepšanas paplāšu, katlu, pannu, dūmvadu tīrīšanai. Ātri iedarbojas un efektīvi attīra no taukiem. 

Lietošana: atkarībā no netīrumu daudzuma, tīrīšanas līdzekli var izmantot koncentrētu vai atšķaidītu līdz 1:40. Lai uzlabotu tīrīšanas efektivitāti, ieteicams izmantot birsti. Ļaut tīrīšanas līdzeklim īsu brīdi iesūkties, pēc tam noskalot virsmu ar tīru ūdeni. Nelietot alumīnija virsmu tīrīšanai. Sargāt no sasalšanas. Ieteicams valkāt cimdus un aizsargbrilles. Uzglabāt istabas temperatūrā. Uzmanīgi noslēgt vāciņu. 

 

Drošības ieteikumi: BĪSTAMI. Satur KĀLIJA HIDROKSĪDS; HEKSIL D-GLIKOZĪDS. Var kodīgi iedarboties uz metāliem. Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Sargāt no bērniem. Pirms izmantošanas izlasīt etiķeti. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: izskalot muti. NEIZRAISĪT vemšanu. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. IEELPOŠANAS GADĪJUMĀ: nogādāt cietušo svaigā gaisā un nodrošināt netraucētu elpošanu. SASKARĒ AR ĀDU (vai matiem): nekavējoties novilkt visu piesārņoto apģērbu. Noskalot ādu ar ūdeni [vai iet dušā]. Uzsūkt izšļakstījumus, lai novērstu materiālus zaudējumus. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem/reģionāliem/nacionāliem/ starptautiskiem noteikumiem. Sastāvdaļu marķējums saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 648/2004: < 5 % nejonu virsmas aktīvās vielas. 

Tehniskie parametri

TILPUMS

500ml

Konsultācija un apskate salonā

Vai jums ir  jautājumi par produktu vai iegādes noteikumiem?

E-pasta adrese: hello@d-one.lv

Tālr.: +371 27 544 644

Vēlaties apskatīt un aptaustīt produktu klātienē?

Stabu iela 18B-3,Rīga

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!