DYSON V7 Fluffy uzgalis 966489-08

DYSON V7 Fluffy uzgalis 966489-08

109.00€
Modelis: 402174
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Tiešās piedziņas motorizēts uzgalis netīrumu noņemšanai no cietām virsmām.

DYSON V7 "Fluffy" uzgalis ir inženierijas un jaunāko tehnoloģiju veiksmīgais apvienojums. Šīs uzgalis ir paredzēts tikai cietu virsmu tīrīšanai. Tajā pašā laikā, pateicoties mīkstajam rullītim, tiek savākti gan lieli gruži, gan sīkas putekļu daļiņas.

  • Paredzēts cietu virsmu tīrīšanai
  • Uzgalim ir iebūvēta tiešā piedziņa
  • Rullītis ir pārklāts ar mīkstu, austu neilonu
  • Rullīša sariņi ir izgatavoti izmantojot antistatisko oglekļa šķiedru
  • Patentēts produkts, unikāls uzgaļa dizains

Pretēji parastajiem putekļsūcēju uzgaļiem, DYSON V7 "Fluffy" tīrīšanas uzgalis, garo plastmasas saru vietā  izmanto mīkstu rullīti, kas ļauj vienlaikus savākt mazus putekļus un lielākus netīrumus. Lai izgatavotu V7 "Fluffy" uzgaļa rullīti, tika izmantots neilons un oglekļa šķiedra. Šo divu materiālu kombinācija ir revolūcija cieto virsmu tīrīšanā. Pat mazākās putekļu daļiņas tiek attīrītas ar antistatiskiem oglekļa šķiedras pavedieniem, un visus lielos gružus uztver mīkstais neilons, kā rezultātā grīdas virsma ir pilnīgi tīra.

DYSON V7 "Fluffy" tīrīšanas uzgalis ir revolūcija putekļsūcēju tirgū. Inženieri un dizaineri centās izstrādāt uzgali, kas īpaši paredzēts cieto virsmu tīrīšanai. Šī uzgaļa unikālais dizains ļauj ātri un efektīvi notīrīt netīrumus, saudzējot grīdas segumu, kas izskatīsies tīrs un svaigs. Uzgalim ir iebūvēta tiešā piedziņa, kas ļauj uzgaļa virsmai rūpīgi nosegt tīrāmo virsmu, ļaujot sasniegt maksimālo tīrīšanas platību.

DYSON V7 "Fluffy" uzgalis – mīksts, tīrāmo virsmu saudzējošs, neatstāj pēdas, bet tajā pašā laikā pilnīgi nesaudzīgs pret putekļiem un citiem netīrumiem.

Lūdzu, pārliecinieties par detaļas atbilstību, nosūtot ierīces sērijas numuru d.one komandai

 

 

Konsultācija un apskate salonā

Vai jums ir  jautājumi par produktu vai iegādes noteikumiem?

E-pasta adrese: hello@d-one.lv

Tālr.: +371 27 544 644

Vēlaties apskatīt un aptaustīt produktu klātienē?

Stabu iela 18B-3,Rīga

I-V 10.00 - 19.00

VI 11.00 - 16.00

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger