WITLOFT Full grain bifeļu ādas priekšauts, tumši brūns WITLOFT Full grain bifeļu ādas priekšauts, tumši brūns WITLOFT Full grain bifeļu ādas priekšauts, tumši brūns WITLOFT Full grain bifeļu ādas priekšauts, tumši brūns WITLOFT Full grain bifeļu ādas priekšauts, tumši brūns WITLOFT Full grain bifeļu ādas priekšauts, tumši brūns

WITLOFT Full grain bifeļu ādas priekšauts, tumši brūns

69.90€
Modelis: 711227
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Jaunums - bifeļādas priekšauti. Bifeļāda ir pazīstama kā kvalitatīva, dabiska, skaista āda. Tā ir mazliet elastīgāka par govs ādu, tādēļ šie priekšauti ir ļoti ērti. Tā kā āda ir dabisks materiāls, šie priekšauti ar laiku kļūst vēl skaistāki. Jo vairāk tos nēsāsiet, jo labāk tie jums derēs (gluži kā mīļākie apavi).

Mūsu ādas priekšauts ir izgatavots no 100 % bifeļādas un ir karstumizturīgs. Full grain (ādas virsējais slānis) ir skaistas dabiskas īpašības, jo tas ir ādas augstvērtīgākais slānis.

Pieci padomi

  •     Kad priekšautu novietojat glabāšanā, vienmēr to pakariniet vai saritiniet, nevis salokiet.
  •     Vienmēr notīriet visu virsmu, lai būtu droši, ka uz priekšauta neizveidojas traipi.
  •     Uz ādas izstrādājuma neizmantojiet seglu ziepes, tīrīšanas šķīdinātājus, eļļas, mēbeļu politūru, lakas, abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, mazgāšanas līdzekļus vai amonjaku. Tie var bojāt virsmu, padarot ādu lipīgu vai izraisot plaisāšanu.
  •     Regulāri rūpīgi notīriet dziļi ieēdušos netīrumus vai putekļus, izmantojot putekļu sūcēja suku vai tīru, sausu drānu.
  •     Ar laiku āda var kļūt pasausa (dabisks produkts). Ieziediet visu priekšauta virsmu ar caurspīdīgu smērvielu vai vasku.
Tehniskie parametri

100 % full grain (virsējā slāņa) bifeļāda

Augstās kvalitātes dēļ šis izturīgais priekšauts kalpos ilgu laiku.

Viegli regulējams

Gludās ādas lences ar sprādzēm ļauj priekšautu ērti regulēt pie kakla un viduklī.

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger