HOFATS TRIPLE 90 ugunskura pamatne HOFATS TRIPLE 90 ugunskura pamatne HOFATS TRIPLE 90 ugunskura pamatne HOFATS TRIPLE 90 ugunskura pamatne HOFATS TRIPLE 90 ugunskura pamatne HOFATS TRIPLE 90 ugunskura pamatne HOFATS TRIPLE 90 ugunskura pamatne

HOFATS TRIPLE 90 ugunskura pamatne

199.00€
Modelis: 440131
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

HOFATS TRIPLE ugunskura pamatne

TRIPLE - veltījums dārza kamīniem - oriģināla siltuma un mājīguma forma. Radīta elegantam minimālismam un izgatavota no cor-ten tērauda, TRIPLE ugunskura pamatne ir klasisks siltuma avots, kam piešķirta vienkārša un aizraujoša funkcionalitāte. Tikai dažos soļos trīs identiski segmenti papildina cits citu, veidojot vienu, vienotu, lielāku veselumu. Mobilitātes un resursu taupīšanas pamatā ir iespēja šos segmentus atdalīt. Regulējamo gatavošanas restu augstumu var nepārtraukti pielāgot un tās ir grozāmas. Uz restu virsmas atradīsies vieta tējkannai, karstvīna traukam vai grilējamiem produktiem. Tās var pagriezt arī uz iekšu, lai pagatavotu pikantu sautējumu.

MATERIĀLS: Grila pamatne ir izgatavota no cor-ten tērauda. Tas veido stabilu rūsas slāni, kas aizsargā pret turpmāku koroziju. Virskārta veido dzīvīgu patinu, kas padara katru kamīnu patiešām unikālu. Uzmanību: daži materiāli var tikt notraipīti.

  • MODERNITĀTE: Höfats TRIPLE 90 ir veltījums atvērta tipa kamīniem kā oriģinālākajai siltuma, mājīguma un drošības formai. Modernais, elegantais un minimālais uguns bļodas dizains pārsteidz ar vienkāršo funkcionalitāti un klasisko izskatu. Tas piesaistīs uzmanību katrā grila vakarā.
  • PIEDERUMI: Uguns bļodai ir pieejams plašs piederumu klāsts. TRIPLE grils ļauj pārvērst ugunskura pamanti dārza grilā mājīgiem vakariem. TRIPLE galdu var izmantot uzglabāšanai vai kā gatavošanas virsmu. TRIPLE statīvs ir paredzēts TRIPLE galdam.
  • PAR HÖFATS: Aizraujoši izstrādājumi bez jebkādiem kompromisiem, izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem. Höfats mērķis ir, lai pie ugunskura pavadītie vakari kļūtu par labākajiem jūsu mūžā. Höfats izstrādājumi ir ne tikai skaisti objekti, bet arī patiešām lietderīgi. Labākajiem brīžiem dzīvē.
Tehniskie parametri

Materiāls

Kortena tērauds

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!