HOFATS CONE ogļu grils

599.25€ 799.00€
Modelis: 440100
Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
  • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
  • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

CONE ogļu grils

Pateicoties tūlītējai, tiešai un intuitīvai siltuma regulēšanai, CONE pārnes grilēšanu pilnīgi jaunā līmenī. Vēl nekad iepriekš grilēšana ar oglēm nav bijusi tik relaksējoša, daudzpusīga, precīza un vienkārša.

CONE ir pasaulē pirmais ogļu grils, kas ļauj tieši regulēt siltumu. Tas piedāvā gāzes grila sniegtās ērtības ogļu grila formātā - ar īstām oglēm, īstu liesmu un īstu atmosfēru. Tūlītēja, tieša un intuitīva siltuma regulēšana ir iespējama, pateicoties siltuma avota attāluma no grilējamiem produktiem un gaisa padeves kombinācijai. Ja nepieciešams liels karstums, piemēram, gaļas gabalu apsvilināšanai, varat vienkārši pacelt ogļu restes un tādējādi - siltuma avotu. Lai samazinātu siltumu, vienkārši nolaidiet ogļu restes un gaisa padeve automātiski samazināsies.

Ierīcei ir arī āķi, lai jūsu grilēšanas rīki vienmēr būtu pa rokai.

Kad grilēšana pabeigta, CONE var pārvērst par kamīnu, vienkārši paceļot ogļu restes līdz CONE augšējai malai. Augstākajā pozīcijā pietiek ar dažām malkas pagalēm, lai radītu lielisku gaisotni, ļaujot vakaram izskanēt siltā un mājīgā atmosfērā.

Aplūkojiet darbībā
Tehniskie parametri

Tūlītēja, tieša siltuma regulēšana

+

100% nerūsējošais tērauds

+

Pulverveida pārklājums, karstumizturīgs

+

Izstrādājuma izmēri

60 x 60 x 105 cm

Izstrādājums svars

17 kg

Ergonomisks darba augstums

85 cm

Gatavošanas restes (⌀)

⌀50 cm, ⌀46 cm & ⌀57 cm

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit