JAUNUMS
GRAEF CM252 kafijas dzirnaviņas GRAEF CM252 kafijas dzirnaviņas GRAEF CM252 kafijas dzirnaviņas GRAEF CM252 kafijas dzirnaviņas GRAEF CM252 kafijas dzirnaviņas

GRAEF CM252 kafijas dzirnaviņas

69.99€
Modelis: 150534
Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
  • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
  • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

Kafijas dzirnaviņas CM252

Svaigs aromāts iesācējiem

  • Individuāli maluma iestatījumi no smalka līdz rupjam 17 pakāpēs
  • Aromātu saglabājošas disku dzirnaviņas
  • Regulējams malšanas daudzums

 

Kafijas pupiņu tvertne ar vāciņu aromāta saglabāšanai

CM252 īpašā iezīme ir īpaši aromātiskais aspekts – gan disku dzirnaviņas, gan 80 g kafijas pupiņu tvertnes vāks ir izstrādāts tā, lai saglabātu aromātus un netiktu zaudēta garša!

 

Noņemama dzirnaviņu augšdaļa

Nodrošināta vienkārša un droša ierīces tīrīšana – dzirnaviņu augšdaļu ir viegli noņemt un notīrīt. Vienkārša, droša un tīra darbošanās.

 

Individuāli maluma iestatījumi

Malšanai tieši maltās kafijas tvertnē var regulēt maļamās kafijas daudzumu no vienas līdz 12 tasēm un maluma smalkumu 17 pakāpēs no smalka līdz rupjam. Tādējādi var viegli kļūt par kafijas profesionāli savās mājās!

 

Izgaismots ieslēgšanas / apturēšanas slēdzis

Tā kā ieslēgšanas / apturēšanas slēdzis ir izgaismots, kafijas malšana ir tīrā bērnu spēle pat iesācējiem. Pēc iestatītā daudzuma samalšanas kafijas dzirnaviņas automātiski izslēdzas. Individuālā iestatījuma dēļ CM252 ir ideālas kafijas dzirnaviņas iesācējiem!

Kopējais novērtējums

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit