JAUNUMS
GRAEF CM1012 kafijas dzirnaviņas GRAEF CM1012 kafijas dzirnaviņas GRAEF CM1012 kafijas dzirnaviņas GRAEF CM1012 kafijas dzirnaviņas GRAEF CM1012 kafijas dzirnaviņas

GRAEF CM1012 kafijas dzirnaviņas

469.00€
Modelis: 150536
Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
  • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
  • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

Kafijas dzirnaviņas CM1012

Īpaši klusas dzirnaviņas ar diskiem

  • Kafijas dzirnaviņas ar diskiem malšanai pēc pieprasījuma, precīzai dozēšanai un minimālu nesasniedzamo zonu
  • Regulējamais taimeris nodrošina atkārtojamu precizitāti ikvienam malšanas ciklam
  • Īpaši klusa darbība un augsta malšanas efektivitāte (60 dB)

 

Lieljaudas disku dzirnaviņas

Nerūsējošā tērauda augstas kvalitātes disku dzirnaviņas 50 mm diametrā nodrošina ideālu malšanas rezultātu un lielu malšanas jaudu (1–1,5 g/s) visiem kafijas pagatavošanas veidiem. Iebūvētā “ACE system” novērš kunkuļu un statiskā lādiņa veidošanos maltajā kafijā.

 

Bezgalīgi variējams maluma iestatījums

Šo kafijas dzirnaviņu maluma smalkumu ar regulēšanas ripu ierīces virspusē var iestatīt vienmērīgi un līdz ar to izcili precīzi, tādējādi iegūstot visprecīzāko iestatījumu atbilstoši kafijas pupiņu veidam un pagatavošanas paņēmienam.

 

Pastāvīgs malšanas rezultāts

Šo kafijas dzirnaviņu regulējamais taimeris nodrošina atkārtojamību ikvienā malšanas reizē. Ja nepieciešams, to var ieslēgt jebkurā laikā un, tā kā nesasniedzamā zona ir minimāla, vienmēr nodrošina svaigu, precīzu un atkārtojamu malšanas rezultātu. Protams, malšanu var uzsākt arī manuāli, samaļot individuāli nepieciešamo daudzumu, kad taimeris ir izslēgts.

 

“Brīvroku” malšana

Pagatavojot espresso kafiju, espresso automāta portafiltru var vienkārši ieāķēt portafiltra turētājā, un tas nav jāvirza ar roku malšanas laikā.

 

Kvalitatīvs korpuss

GRAEF CM1012 metāla korpusu klāj dižciltīgi matēts, melns pārklājums, kas kafijas dzirnaviņām piešķir pārlaicīgu, rāmu izskatu. Turklāt masīvā produkta svars, kas pārsniedz 5 kg, liecina par šo dzirnaviņu augsto vērtību – tās ideāli sader ar ikvienu portafiltra ierīci.

 

Atjautīgi veidots portafiltra turētājs

Noņemamajam nerūsējošā tērauda portafiltra turētājam var regulēt augstumu, tādējādi to pielāgojot attiecīgā portafiltra izmēram. Ja nepieciešams, var piestiprināt komplektā pievienoto balsta paliktni, lai novērstu izslīdēšanu un pasargātu materiālu. 

 

Izcili klusa darbība

Kvalitatīvā motora tehnoloģija kombinācijā ar disku dzirnaviņām ļauj GRAEF kafijas dzirnaviņām CM1012 darboties salīdzinoši klusi. Trokšņa līmenis – ≤ 60 dB (mērīšanas attālums – 1 m)

Kopējais novērtējums

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit