JAUNUMS
GRAEF WK350 stikla tējkanna GRAEF WK350 stikla tējkanna GRAEF WK350 stikla tējkanna GRAEF WK350 stikla tējkanna GRAEF WK350 stikla tējkanna GRAEF WK350 stikla tējkanna GRAEF WK350 stikla tējkanna GRAEF WK350 stikla tējkanna

GRAEF WK350 stikla tējkanna

1 novērtējumi
99.99€
Modelis: 150539
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Stikla tējkanna WK350

1,0 litrs, ar temperatūras regulēšanu

  • Karstumizturīgā DURAN® stikla korpuss nodrošina neizmainītu garšu
  • Ūdens saskaras tikai ar nerūsējošo tēraudu un stiklu
  • Ideāli piemērota tējas pagatavošanai, jo tai ir temperatūras regulēšanas funkcija, funkcija saglabāšanai siltumā un tējas sietiņš

 

Stikla korpuss izgatavots no karstumizturīgā DURAN® stikla

Stikla daļa SCHOTT DURAN, kuru ražojis “DWK Life Sciences”, ietverta nerūsējošā tērauda korpusā, nodrošinot neizmainītu garšu. Tādējādi ūdens saskaras tikai ar nerūsējošo tēraudu un stiklu, nevis plastmasu.

 

Temperatūras iestatīšana skārienjutīgajā ekrānā

Vēlamo ūdens temperatūru var iestatīt skārienjutīgajā ekrānā (60/70/80 °C, funkcija filtrētajai kafijai +/- 93 °C un uzvārīšana). Ierīcei ir arī atlikušā karstuma indikators un funkcija saglabāšanai siltumā 30 minūtes.

 

Tējas pagatavošana

Piegādes komplektā ir arī papildu vāks ar nolaižamu nerūsējošā tērauda tējas sietiņu, kas ļauj tēju ērti pagatavot tieši tējkannā. Līdz ar to šī tējkanna ir īpaši piemērota dažāda veida tējas pagatavošanai.

 

360° centrālais kontakts

360° centrālais kontakts ļauj novietot tējkannu uz pamatnes jebkurā pozīcijā. Ierīces pamatnē ir vada uztīšanas vieta.

 

Noņemams vāks

Stikla tējkannas vāku var pilnībā noņemt, tādēļ tējkannu ir viegli piepildīt ar ūdeni. Brīvās piekļuves dēļ iekšējo korpusu ir ļoti viegli tīrīt. Komplektā pievienots papildu vāks ar nerūsējošā tērauda tējas sietiņu, kuru var nolaist zemāk, lai tēja pagatavotu tieši tējkannā.

 

Nerūsējošā tērauda kaļķakmens filtrs

Izņemamais nerūsējošā tērauda filtrs ir izgatavots no kvalitatīva nerūsējošā tērauda. Nerūsējošā tērauda sietiņš neļauj lielākiem kaļķakmens gabaliņiem un netīrumiem ūdenī iekļūt tasē.

 

LED lampiņa un ūdens līmeņa atzīme

Elegantā LED lampiņa parāda, kad ierīce tiek lietota, un kopā ar aizsardzību pret ūdens izvārīšanos vai pārkaršanu un automātiskas izslēgšanās funkciju padara ūdens uzvārīšanu īpaši drošu.

Kopējais novērtējums
5 /5
1 novērtējumi

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!