JAUNUMS
LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION

LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma GERMANIER EDITION

2799.00€
Modelis: 1400415
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

KEVIN X GERMANIER

Laurastar Germanier Edition, kas radīta sadarbībā ar Šveices modes dizaineri Kévin Germanier, ir progresīva gludināšanas sistēma, kurā apvienotas ekskluzīvas jaunākās tehnoloģijas un satriecošs dizains.

Šī ierobežotā sērija ir rūpīgs roku darbs un tās izveidē tika izmantoti pārstrādāti materiāli. Ierīce iemieso Laurastar un Germanier kopīgās vērtības: izcilību, radošumu un ilgtspējīgumu. Tas ietver arī žilbinošu Germanier atslēgu piekariņu, ko rotā atsvaidzināti Swarovski kristāli, kas simbolizē šo divu Šveices zīmolu savienību.

KÉVIN GERMANIER

Kévin Germanier

Šveices izcelsmes Kévin Germanier ir jauna augstās modes zvaigzne, kuram patīk izaicināt noteikumus. Viņš ir uzticīgs ilgtspējai un piešķir jaunu dzīvību materiāliem, lai radītu kolekcijas, kur katra ir krāšņāka par iepriekšējo. Visi no viņa darbiem tiek piesātināti ar uzdrīkstēšanos un savdabību, ko spilgti papildina viņa ētiskā dzīves filozfija. Vogue France viņu dēvē par daudzsološāko mūsu paaudzes modes personību.

Laurastar x Germanier

Revolucionizējiet veidu, kā rūpējaties par savu apģērbu, izmantojot Laurastar Smart U - pasaulē pirmo gludekli ar savienojamības tehnoloģijām. Tas ir aprīkots ar inovatīvu Bluetooth tehnoloģiju un mobilā lietotne darbojas kā palīgs, kas sniedz pielāgotus padomus, lai iegūtu nevainojamus gludināšanas rezultātus. Pierādīts, ka higiēniska apstrāde ar tvaiku likvidē līdz 99,99% baktēriju, bet īpaši smalkā, jaudīgā tvaika strūkla pielāgojas visu veidu audumam, to dziļi attīrot.  

Klāsta izsmalcinātākais modelis - Laurastar Smart U ir aprīkots ar visām jaunākajām Laurastar tehnoloģiskajām inovācijām. Pateicoties kustības sensoram un savienojamībai, šī sistēma ir paredzēta, lai iegūtu perfektu rezultātu bez jebkādām pūlēm.

Izmantojot novatorisko Šveices Laurastar Smart U gludināšanas sistēmu, jūs varat ātri un viegli sasniegt nepārspējamu gludināšanas rezultātu. Laurastar Smart U ir aprīkots ar aktīvo gludināmo dēli ar pūšanas (2 līmeņi) un vakuuma funkcijām. Pirmā nodrošina, ka gludināšanas laikā neparādās nevēlamas krokas, bet otrā nodrošina auduma vienmērīgu izvietojumu uz gludināmā dēļa, lai izlīdzinātu pat mazākās krunciņas. Pārslēdziet pūšanas un vakuuma funkcijas, nospiežot pogu.

Patentētā Laurastar Smart U saliekamā sistēma nodrošina ārkārtīgi ērtu gludināšanas sistēmas lietošanu. Pēc sistēmas uzstādīšanas varat sākt gludināt jau pēc 3 minūtēm, izvēloties 1 no 6 gludināmā dēļa augstuma iestatījumiem. Ja to nelieto, gludeklis automātiski izslēdzas pēc 15 minūtēm, lai palielinātu drošību un energoefektivitāti.

 

  • SAUSAIS MIKRO TVAIKS 150oC IZNĪCINA 100% PUTEKĻU ĒRCĪŠU, 99,9% BAKTĒRIJU UN VĪRUSU, KAS IR IZTURĪGI PRET 30 UN 40oC MAZGĀŠANAS CIKLIEM, NOVĒRŠOT IESPĒJAMĀS ALERĢIJAS.

Apstiprina pētījumi, kas veikti Scitec Research SA Šveicē.

  • Mūsdienu tehnoloģijas ļauj sasniegt izcilus rezultātus: kustības sensors tvaika izdalīšanai, viens optimāls temperatūras iestatījums visu veidu audumiem, gludināšanas palīgs un paziņojumi par apkopi mūsu lietotnē.
  • Saudzīgs pret materiāliem un krāsām, pateicoties gludekļa un Laurastar sausajam mikro tvaikam.
  • Aktīvais gludināmais dēlis ar ventilatora funkciju un gludeklis ar Laurastar 3D pamatni novērš burzījumu rašanos. Ventilatora sistēma automātiski notur audumu uz gludināmā dēļa un veido gaisa spilvenu, kas novērš burzījumu rašanos. Vakuums palīdz apģērbam palikt gludam uz gludināmā dēļa, ļaujot viegli izlīdzināt krokas.
  • Laurastar inovācija - automātiskā plūsma ar īsiem tvaika pulsiem. Šī tehnoloģija nodrošina optimālu tvaika izkliedi un nevainojamu gludināšanas rezultātu, saglabājot auduma faktūru un krāsu.
  • Sensteam tehnoloģija nosaka kustības, kuras veicat ar gludekli, un automātiski ieslēdz tvaiku. Vairs nevajadzēs spaidīt pogas - vienkārši sāciet kustēties un tvaiks tiks atbrīvots. Nekad nav bijis tik viegli sasniegt tik lieliskus rezultātus!
  • Noņemama 1,2l ūdens tvertne garantē nepārtrauktu gludināšanu, bet iebūvētais atkaļķošanas filtrs ļauj izmantot krāna ūdeni.

 

Aplūkojiet darbībā
Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!