LAURASTAR SMART U gludināšanas sistēma

1 novērtējumi
1599.20€ 1999.00€
Modelis: 1400406
Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
  • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
  • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

Revolucionizējiet veidu, kā rūpējaties par savu apģērbu, izmantojot Laurastar Smart U - pasaulē pirmo gludekli ar savienojamības tehnoloģijām. Tas ir aprīkots ar inovatīvu Bluetooth tehnoloģiju un mobilā lietotne darbojas kā palīgs, kas sniedz pielāgotus padomus, lai iegūtu nevainojamus gludināšanas rezultātus. Pierādīts, ka higiēniska apstrāde ar tvaiku likvidē līdz 99,99% baktēriju, bet īpaši smalkā, jaudīgā tvaika strūkla pielāgojas visu veidu audumam, to dziļi attīrot.  

Klāsta izsmalcinātākais modelis - Laurastar Smart U ir aprīkots ar visām jaunākajām Laurastar tehnoloģiskajām inovācijām. Pateicoties kustības sensoram un savienojamībai, šī sistēma ir paredzēta, lai iegūtu perfektu rezultātu bez jebkādām pūlēm.

Izmantojot novatorisko Šveices Laurastar Smart U gludināšanas sistēmu, jūs varat ātri un viegli sasniegt nepārspējamu gludināšanas rezultātu. Laurastar Smart U ir aprīkots ar aktīvo gludināmo dēli ar pūšanas (2 līmeņi) un vakuuma funkcijām. Pirmā nodrošina, ka gludināšanas laikā neparādās nevēlamas krokas, bet otrā nodrošina auduma vienmērīgu izvietojumu uz gludināmā dēļa, lai izlīdzinātu pat mazākās krunciņas. Pārslēdziet pūšanas un vakuuma funkcijas, nospiežot pogu.

Patentētā Laurastar Smart U saliekamā sistēma nodrošina ārkārtīgi ērtu gludināšanas sistēmas lietošanu. Pēc sistēmas uzstādīšanas varat sākt gludināt jau pēc 3 minūtēm, izvēloties 1 no 6 gludināmā dēļa augstuma iestatījumiem. Ja to nelieto, gludeklis automātiski izslēdzas pēc 15 minūtēm, lai palielinātu drošību un energoefektivitāti.

 

  • SAUSAIS MIKRO TVAIKS 150oC IZNĪCINA 100% PUTEKĻU ĒRCĪŠU, 99,9% BAKTĒRIJU UN VĪRUSU, KAS IR IZTURĪGI PRET 30 UN 40oC MAZGĀŠANAS CIKLIEM, NOVĒRŠOT IESPĒJAMĀS ALERĢIJAS.

Apstiprina pētījumi, kas veikti Scitec Research SA Šveicē.

  • Mūsdienu tehnoloģijas ļauj sasniegt izcilus rezultātus: kustības sensors tvaika izdalīšanai, viens optimāls temperatūras iestatījums visu veidu audumiem, gludināšanas palīgs un paziņojumi par apkopi mūsu lietotnē.
  • Saudzīgs pret materiāliem un krāsām, pateicoties gludekļa un Laurastar sausajam mikro tvaikam.
  • Aktīvais gludināmais dēlis ar ventilatora funkciju un gludeklis ar Laurastar 3D pamatni novērš burzījumu rašanos. Ventilatora sistēma automātiski notur audumu uz gludināmā dēļa un veido gaisa spilvenu, kas novērš burzījumu rašanos. Vakuums palīdz apģērbam palikt gludam uz gludināmā dēļa, ļaujot viegli izlīdzināt krokas.
  • Laurastar inovācija - automātiskā plūsma ar īsiem tvaika pulsiem. Šī tehnoloģija nodrošina optimālu tvaika izkliedi un nevainojamu gludināšanas rezultātu, saglabājot auduma faktūru un krāsu.
  • Sensteam tehnoloģija nosaka kustības, kuras veicat ar gludekli, un automātiski ieslēdz tvaiku. Vairs nevajadzēs spaidīt pogas - vienkārši sāciet kustēties un tvaiks tiks atbrīvots. Nekad nav bijis tik viegli sasniegt tik lieliskus rezultātus!
  • Noņemama 1,2l ūdens tvertne garantē nepārtrauktu gludināšanu, bet iebūvētais atkaļķošanas filtrs ļauj izmantot krāna ūdeni.
Aplūkojiet darbībā

 

Tehniskie parametri

Nemainīgs tvaika spiediens

3,5 bāri

Ierīces jauda

2200 W

Ventilatora jauda

7,2 W, 4 ātrumi

„Bluetooth“ palīgs

+

„Sensteam“ tehnoloģija

+

Neierobežota autonomija gludināšanas laikā

+

Tvaika gatavības indikators

+

Alumīnija dzelzs pamatne, matēta virsma

+

Gludekļa svars

1,1 kg

Tvertnes tilpums

~ 1,2 litri

6 regulējami augstumi

+

Atkaļķošanas sistēma

+

Virsmas izmēri

125 x 42 cm

Izmēri salocītā veidā (A x G x P)

137 x 42,4 x 21,8 cm

Izmēri atlocītā veidā (A x G x P)

(83 - 104) x 42,4 x 21,8 cm

Regulējams augstums

83 - 104 cm

Elektriskā kabeļa garums

2,3 m

Tvaika vada garums

2,1 m

Kopējais svars

19 kg

Preces daļas
Novirza tvaika pievada cauruli ērtākā lenķī, ergonomiskākai lietošanai. Nodrošina ērtu un vienkāršu ierīces boilera skalošanu. Šie atkaļķošanas filtri nodrošina izcilu ūdens filtrēšanu un paildzina sistēmas kalpošanas laiku, vienlaikus pasargājot ūdens sildītāja detaļas un uzlabojot tvaika kvalitāti. Īpašs pārvalks, kura līniju raksts palīdz novietot apģērbu uz tā precīzi. Lauj jebkurā laikā ieliet ūdeni tvaika ģeneratorā, to neizslēdzot. Pastāv iespēja pievienot arī atkaļķošanas filtru, ar kuru pirms gludināšanas tiek izfiltrēts krāna ūdens. Ļauj ērti glabāt gludināšanas pamatni, lai tā vienmēr būtu pa rokai. Aizsargā smalkus audumus un novērš spīdīgus pleķus uz tumšiem audumiem.
Kopējais novērtējums
5 /5
1 novērtējumi

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit