• Dyson
 • Laurastar
 • Höfats
 • Novis
 • Dyson Airblade
 • Slinger
 • Melitta
 • Chef's Choice
 • Status
 • Wüsthof

LAURASTAR SMART M gludināšanas sistēma

1799.00€
Modelis: 1400407
Esto

Maksājuma sadalīšana bez pārmaksas - maksā 3 mēnešu laikā, 3 vienādās daļās!
Ikmēneša maksājums no 86.98€/mėn.uz 24 mēnešiem.
(vairāk informācijas grozā).

1 gads

125.93€

2 gadi

179.90€

3 gadi

233.87€

4 gadi

305.83€

5 gadi

359.80€

1 gads

215.88€

2 gadi

305.83€

3 gadi

395.78€

4 gadi

485.73€

5 gadi

575.68€

Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
 • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
 • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

Laurastar Smart M gludināšanas sistēma bez jebkādām pūlēm nodrošinās nevainojamu, profesionāla līmeņa gludināšanas kvalitāti. Savienotais gludināšanas palīgs sniegs noderīgus padomus, kas palīdzēs izgludināt apģērbu.

Izmantojot novatorisko Šveices Laurastar Smart M gludināšanas sistēmu, jūs varat ātri un viegli sasniegt nepārspējamu gludināšanas rezultātu. Laurastar Smart M ir aprīkots ar aktīvo gludināmo dēli ar pūšanas (2 līmeņi) un vakuuma funkcijām. Pirmā nodrošina, ka gludināšanas laikā neparādās nevēlamas krokas, bet otrā nodrošina auduma vienmērīgu izvietojumu uz gludināmā dēļa, lai izlīdzinātu pat mazākās krunciņas. Pārslēdziet pūšanas un vakuuma funkcijas, nospiežot pogu.

Patentētā Laurastar Smart M saliekamā sistēma nodrošina ārkārtīgi ērtu gludināšanas sistēmas lietošanu. Pēc sistēmas uzstādīšanas varat sākt gludināt jau pēc 3 minūtēm, izvēloties 1 no 6 gludināmā dēļa augstuma iestatījumiem. Ja to nelieto, gludeklis automātiski izslēdzas pēc 15 minūtēm, lai palielinātu drošību un energoefektivitāti.

 

 • SAUSAIS MIKRO TVAIKS 150oC IZNĪCINA 100% PUTEKĻU ĒRCĪŠU, 99,9% BAKTĒRIJU UN VĪRUSU, KAS IR IZTURĪGI PRET 30 UN 40oC MAZGĀŠANAS CIKLIEM, NOVĒRŠOT IESPĒJAMĀS ALERĢIJAS.

Apstiprina pētījumi, kas veikti Scitec Research SA Šveicē.

 • Mūsdienu tehnoloģijas ļauj sasniegt izcilus rezultātus: kustības sensors tvaika izdalīšanai, viens optimāls temperatūras iestatījums visu veidu audumiem, gludināšanas palīgs un paziņojumi par apkopi mūsu lietotnē.
 • Saudzīgs pret materiāliem un krāsām, pateicoties gludekļa un Laurastar sausajam mikro tvaikam.
 • Aktīvais gludināmais dēlis ar ventilatora funkciju un gludeklis ar Laurastar 3D pamatni novērš burzījumu rašanos. Ventilatora sistēma automātiski notur audumu uz gludināmā dēļa un veido gaisa spilvenu, kas novērš burzījumu rašanos. Vakuums palīdz apģērbam palikt gludam uz gludināmā dēļa, ļaujot viegli izlīdzināt krokas.
 • Laurastar inovācija - automātiskā plūsma ar īsiem tvaika pulsiem. Šī tehnoloģija nodrošina optimālu tvaika izkliedi un nevainojamu gludināšanas rezultātu, saglabājot auduma faktūru un krāsu.
 • Noņemama 1,2l ūdens tvertne garantē nepārtrauktu gludināšanu, bet iebūvētais atkaļķošanas filtrs ļauj izmantot krāna ūdeni.
Aplūkojiet darbībā

 

Tehniskie parametri

Nemainīgs tvaika spiediens

3,5 bāri

Ierīces jauda

2200 W

Ventilatora jauda

7,2 W, 4 ātrumi

Neierobežota autonomija gludināšanas laikā

+

Tvaika gatavības indikators

+

Alumīnija dzelzs pamatne, matēta virsma

+

Gludekļa svars

1,1 kg

Tvertnes tilpums

~ 1,2 litri.

Tukšas tvertnes indikators

+

Atkaļķošanas sistēma

+

„Bluetooth“ palīgs

+

Automātiska apturēšana

+

Virsmas izmēri

125 x 42 cm

Izmēri salocītā veidā (A x G x P)

137 x 42,4 x 21,8 cm

Izmēri atlocītā veidā (A x G x P)

(83 - 104) x 42,4 x 21,8 cm

Regulējams augstums

83 - 104 cm

Elektriskā kabeļa garums

2,3 m.

Tvaika vada garums

2,1 m.

Kopējais svars

19 kg

Preces daļas
Novirza tvaika pievada cauruli ērtākā lenķī, ergonomiskākai lietošanai. Šie atkaļķošanas filtri nodrošina izcilu ūdens filtrēšanu un paildzina sistēmas kalpošanas laiku, vienlaikus pasargājot ūdens sildītāja detaļas un uzlabojot tvaika kvalitāti. Nodrošina ērtu un vienkāršu ierīces boilera skalošanu. Īpašs pārvalks, kura līniju raksts palīdz novietot apģērbu uz tā precīzi. Lauj jebkurā laikā ieliet ūdeni tvaika ģeneratorā, to neizslēdzot. Pastāv iespēja pievienot arī atkaļķošanas filtru, ar kuru pirms gludināšanas tiek izfiltrēts krāna ūdens. Ļauj ērti glabāt gludināšanas pamatni, lai tā vienmēr būtu pa rokai. Aizsargā smalkus audumus un novērš spīdīgus pleķus uz tumšiem audumiem.
Kopējais novērtējums

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Aicinām apmeklēt mūsu jauno salonu šeit