EXPOSURE LIGHTS pilsētas lukturis Sirius Mk9 - ar DayBright, melns EXPOSURE LIGHTS pilsētas lukturis Sirius Mk9 - ar DayBright, melns EXPOSURE LIGHTS pilsētas lukturis Sirius Mk9 - ar DayBright, melns EXPOSURE LIGHTS pilsētas lukturis Sirius Mk9 - ar DayBright, melns EXPOSURE LIGHTS pilsētas lukturis Sirius Mk9 - ar DayBright, melns EXPOSURE LIGHTS pilsētas lukturis Sirius Mk9 - ar DayBright, melns

EXPOSURE LIGHTS pilsētas lukturis Sirius Mk9 - ar DayBright, melns

120.00€
Modelis: 25395
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Exposure Lights Sirius Mk9 ir lielisks pilsētas lukturis – uzticams, ērts un daudzfunkcionāls, tas nodrošina labu redzamību un drošību jūsu izbraucienos ar velosipēdu. Šis lukturis ir izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, ir stingrs un izturīgs. Lukturis ir viegli uzstādāms un lietojams, tam ir vairāki režīmi, ieskaitot dienas gaismas spilgtuma režīmu, lai uzlabotu redzamību un padarītu jūsu braucienu drošāku. Exposure Lights Sirius Mk9 ir arī uzlādējams akumulators, kas nodrošina to, lai lukturis darbotos ilgi un būtu ērti lietojams.

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger