EARLY RIDER SuperPly Lite 12" balansēšanas velosipēds bērniem

EARLY RIDER SuperPly Lite 12" balansēšanas velosipēds bērniem

150.00€
Modelis: 710880
Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
  • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
  • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

“Lite” ir paredzēts pašpārliecības stiprināšanai, un vispusīgi izmanto koksnes siltumu un taustes īpašības, lai piesaistītu divritenim pat visnedrošākos bērnus – tas ir pirmais solis pretī tam, lai jūsu bērns gribētu apsēsties un braukt.

Vieglais un ar novatorisku divējādas stūrēšanas sistēmu, kas novērš ātruma svārstību risku braucējiem-iesācējiem, “Lite” izceļas ar to, ka ir viegli vadāms pašiem mazākajiem braucējiem. SuperPly™ konstrukcija izmanto dabisko koksnes elastību, lai absorbētu vibrācijas, un izlīdzina nelielu raustīšanos, nodrošinot jūsu bērnam ērtāko un pašpaļāvību veicinošo braucienu.

Taču nepārprotiet, “Lite” ir arī viens no veiklākajiem un izturīgākajiem Early Rider divriteņiem. Iestatiet, lai stūre atveras, tad jūsu pieredzējušais motociklists varēs izmantot jutīgo ģeometriju un alumīnija spieķus uz noslēgtajiem gultņiem ar zemu berzes līmeni, lai ilgi un ātri mācītos sarežģītās stūrēšanas iemaņas.

 

Kopējais novērtējums

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit