EARLY RIDER Big Foot 12" balansēšanas velosipēds bērniem EARLY RIDER Big Foot 12" balansēšanas velosipēds bērniem

EARLY RIDER Big Foot 12" balansēšanas velosipēds bērniem

229.00€
Modelis: 710884
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

EARLY RIDER Big Foot 12 Ieraugiet patiesu vērtību.

Mūsu bērnībai vajadzētu būt vienam lielam piedzīvojumam, un Big Foot 12 ir mēģinājums iet šajā virzienā. Tas ir paredzēts tiem, kuri vēlas, lai viņu bērni būtu vairāk saistīti ar apkārtējo vidi, nevis ierīci.

Šāda pieeja ir svarīga, to jāsāk īstenot jau agrā bērnībā. Tāpēc ir zems rāmis ar sēdekļa augstumu tikai 33 cm – lai nodrošinātu nepieciešamo ērtību. Izturīgais dimanta formas rāmis un kaltie savienojumi nozīmē, ka jums nebūs nekādu triecienu, kas spētu sabojāt velosipēdu. Arī aprīkojuma elementi nesagādās problēmas - visi mūsu gultņi ir bezapkopes slēgtās kasetnēs, savukārt mūsu rāmis, dakša, rumbas, diski, statņi un stūre ir visi no alumīnija. Faktiski, izņemot aprīkojumu, vienīgais velosipēda konstrukcijā izmantotais tērauds ir rūdītie spieķi — veseli 20 spieķi katrā ritenī, lai nodrošinātu, ka tie nesalūst, saduroties ar apmali, sakni vai akmeni.

Bet patiesībā tas nozīmē justies vienādi pārliecinātam gan uz takām, gan uz ietves. Tāpēc mēs esam izmantojuši 2,25 collu balonu riepas, kas absorbē katru izcilni, ar šķautņainiem protektoriem. Protektors riepu sānu malās veido ļoti labu saķeri dubļos, tā nodrošinot labu braukšanas pieredzi arī šādos apstākļos. Nedrīkst nepieminēt arī anatomiski izstrādātās Ritchey vadības ierīces ar jaudīgu, viegli nospiežamu aizmugurējo bremzi, tā sniedzot papildu drošību un pārliecību brīžos, kad zeme zem kājām šķiet nedaudz nestabila.

* Bremžu iestatījums saskaņā ar ES standartu – stūres labajā pusē – aizmugures riteņa bremzes *

Tehniskie parametri

Augstums stāvus

33 cm

Rāmis

Roku apstrāde al6061, kaltas riteņa ievietošanas dakšas

Riteņi

12" pneimatiski, gultņi izolētā kasetnē, v-tipa bremzes

Bremzes

Tektro 837a

Sēdeklis

Melns, nubuka mākslīgā āda

Diski

20h anodizēti al6061, melni

Priešējās dakšas pievienojums rāmim

1 1/8" standarta, ārējais

Svars

3,75 kg

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!