Profesionāla tekstilizstrādājumu kopšana mājās ar inovatīvu tvaika gludināšanas tehnoloģiju

Pētījumi rāda, ka 70 % cilvēku nes savu apģērbu uz tīrītavu nevis tāpēc, ka tas ir netīrs, bet gan tāpēc, ka tas ir saburzīts, taču nav piemērots gludināšanai ar parasto gludekli. Žaketēm, mēteļiem, uzvalkiem, greznām kleitām un citiem biezāka vai delikāta auduma izstrādājumiem patiešām nepieciešama rūpīgāka kopšana. Tomēr to ir iespējams nodrošināt arī mājas apstākļos. Tam nepieciešama vien efektīva tvaika gludināšanas tehnoloģija – un jūsu apģērbs ātri, dabiski, bez jebkādiem kaitīgiem ķīmiskiem līdzekļiem un audumu bojājošas iedarbības atgūs nevainojamu formu! Turklāt jaunākās tvaika gludināšanas tehnoloģijas ļauj apģērbu ne tikai izgludināt, bet arī dezinficēt.

Šveiciešu inovatīvo gludināšanas tehnoloģiju ražotājs “LauraStar” aicina uz drēbju kopšanu palūkoties citādi – tvaiks, kas ir nekaitīgs videi, tīrs, bez jebkādiem ķīmiskiem piemaisījumiem, ļauj atsvaidzināt audumu un piešķirt tam vēlamo formu. 5 argumenti, kas ļaus rūpēties par savu apģērbu pašiem un nenest to uz tīrītavu:

1. Rūpējieties par savu apģērbu ne tikai tad, kad tas kļūst netīrs. Lielākoties uz tīrītavām apģērbu nesam, cerot, ka tur par to parūpēsies ļoti maigi. Bet aizejot tam pakaļ, sagaidām, ka mūsu iemīļotais mētelis izskatīsies kā jauns, lai arī pirms tam to jau kādu laiku bijām pametuši novārtā... Viss šis process prasa ne mazumu laika un naudas. Turklāt piesaista konkrētai vietai. Mūsu padoms – ir vērts izkopt ieradumu par apģērbu rūpēties ne tikai tad, kad ir laiks veļas mazgājamajai mašīnai vai tīrītavai, bet ik reizi pirms uzģērbšanas.

2. Izvēlieties dabisku dezinficēšanu. Apģērba un mājas tekstila kopšana ikdienā ir izaicinājums – daudziem buramvārdu “laiks izmazgāt aizkarus” izteikšana vien uzdzen šermuļus. “LauraStar” mērķis – mainīt šo skatījumu un atklāt tvaika gludināšanas baudu. Pētījumos ir pierādīts, ka jaudīgais, sertificētais šveiciešu tvaiks uzticami dezinficē apģērbu un citu mājas tekstilu, iznīcinot 99,9 % vīrusu (šajā sarakstā ietilpst arī COVID), baktēriju un 100 % putekļu ērcīšu, neizmantojot nekādas ķimikālijas. Gludināšana ar tvaiku mazina audumos iesūkušos aromātus un ir piemērota gan dienas, gan nakts aizkaru, spilvenu, pledu u.c. tīrīšanai.

3. Dabai un cilvēkam labvēlīgi procesi. Parastajās tīrītavās apģērbu kopšanai tiek izmantoti ķīmiski dezinfekcijas līdzekļi un šķīdinātāji. Tie darbojas efektīvi, taču nav draudzīgi dabai, cilvēkam un pat pašam audumam. Sausajā audumu tīrīšanā plaši izmantotais sintētiskais šķīdinātājs tetrahloretilēns zinātniskajos pētījumos ir apstiprināts kā kaitīgs veselībai un videi. Audumu kopšana ar dabisku tvaiku mājās ir cieņpilna pret vidi un praktiska, ļauj tekstilam atgūt vieglumu, ļauj labi krist un atgūt sākotnējo izskatu.

4. Taupiet naudu un laiku. Jums nav laika meklēt tīrītavu? Vēlaties apģērbu vilkt tagad, nevis tad, kad kāds to iztīrīs un jums paziņos, ka varat ierasties tam pakaļ? Vai varbūt nevēlaties lieki tērēt naudu? Gludināšanas ar tvaiku tehnoloģija taupa ne tikai jūsu veļas mazgājamo mašīnu (jo, lai atsvaidzinātu ilgāk plauktā stāvējušu apģērbu, tas nav obligāti jāmazgā), bet arī naudu un laiku. Ne tikai vienkārši kopjamie mūsdienu audumi ir pavēruši ceļu tvaika gludināšanas tehnoloģiju popularitātei, to ietekmējis arī mūsdienu dzīvesveids, kad daļu nedēļas strādājam vienā, daļu – citā pasaules malā. Tvaika gludekli varat paņemt līdzi jebkur! Un tas būs jūsu rīcībā minūti pirms iziešanas, nevis saskaņā ar tīrītavas grafiku.

5. Izvēlieties ilgtspējīgus risinājumus! Vēlaties samazināt savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu? Svarīgs solis – pagarināt apģērba dzīves ilgumu. Retāk mazgāts apģērbs ilgāk saglabā savu kvalitāti. Bet ilgāks lietošanas laiks un lēnā mode demonstrē cieņu pret zemes resursiem un izejvielām, kā arī samazina ātrās modes industrijas ģenerēto atkritumu pārpilnības problēmu. Cita starpā “LauraStar” pozīcija ir cīnīties ar programmējamo ierīču nolietošanos un piedāvāt tirgum ilgtspējīgas, ilgmūžīgas tehnoloģijas. Šo pozīciju uzņēmums pierāda, saviem produktiem sniedzot 10 gadu tehnisko garantiju.

  

Ko drīkst gludināt ar tvaiku, bet ko nedrīkst?

Daļai apģērbu ir piemērota sausā tīrīšana, citus ir stingri aizliegts tīrīt sausā veidā. Tāpēc vienmēr izlasiet tekstilizstrādājumu preču etiķetes. Bet kam der un kam neder gludināšana ar tvaiku?

Der:

•  Visiem apģērbiem, kas ir izgatavoti no acetāta, zīda, viskozes, poliestera un citiem delikātiem audumiem.

•  Mēteļiem, žaketēm, uzvalkiem.

•  Apģērbam ar ielocēm vai sarežģītām vīlēm.

•  Speciālos veidos apstrādātiem audumiem (piemēram, cietiem).

•  Mēbeļu pārvalkiem, mājas tekstilam.

Neder:

•  Ādas un mākslīgās ādas izstrādājumiem.

•  Zamša izstrādājumiem.

•  Apģērbam, kuram ir siltinoša dūnu kārta.

•  Apģērbam, kura auduma sastāvā ir polivinilhlorīds (PVC). Tostarp arī lielākajai daļai šobrīd tik populāro stepēto vējjaku.

•  Apģērbam, kas rotāts ar pērlītēm, fliteriem u.tml. (var izkust).

Vien dažas minūtes ar higiēnisko “LauraStar” mikrodispersa tvaiku – un jūsu kleita ir gatava vilkšanai, gluži kā no vitrīnas. Laiks sākt izbaudīt gludināšanas rituālus!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!