Ceļojumā pa vitamīnu zemi kopā ar “Novis”

Cilvēkam pēc dabas ir tieksme eksperimentēt. Viņam nepietiek ar to, ka noplūc ābolu un to apēd. Viņš vēlas no ābola izspiest sulu, pēc tam sablendēt ābolu ar banānu. Pēc ābola nāk apelsīns, pēc apelsīna – bumbieris. Ja arī jūs piederat tiem, kuri parastā auglī meklē neparastas jaunās ēras iespējas, tad apsveicam: dabas spēks un tehnoloģiskais progress satiekas Šveices virtuves tehnikā “Novis”.

Augļus un dārzeņus cilvēki ir rīvējuši, spieduši sulā, mīcījuši un citādi lietojuši jau no seniem laikiem. Senās Peru iedzīvotāji pirmo izspieda sulu no pasifloras, senie ebreji – no granātābola un vīģes, bet senie indieši no visa pēc kārtas: apelsīna, laima, mango, vīnogām un pat bietēm. Pirmais elektriskais blenderis tika patentēts ASV 1922. gadā, bet jau 1940. gadā pār Ziemeļameriku pārskrēja smūtiju (smoothie) vilnis.

Nepagāja ne desmit gadi, kad 1930. gadā ASV parādījās arī pirmā sulu spiede. Tiesa, pirmie modeļi ne tikai ātri griezās, bet arī karsa. Karstumā gāja bojā lielākā daļa vitamīnu un vērtīgo uzturvielu, tāpēc sulu spiešanas ekspertu laboratorijās turpinājās darbs, meklējot veidus, kā vērtīgās vielas saglabāt.

Šodien gan blenderis, gan sulu spiede ir gandrīz vai katras virtuves daļa, šo ierīču radītāji konkurē gan ar mehāniskām īpašībām, gan saglabāto vitamīnu daudzumu. Šo ierīču daudzveidība tirgū varbūt nav mazāka par sortimentu augļu un dārzeņu nodaļā.

Iepazīstināt ar uzņēmumu “Novis” ir patīkami ne tikai Šveices kvalitātes dēļ. Tieši šveicieši pirmie Eiropā pārņēma amerikāņu blendera tehnoloģiju, bet pirmajam Šveices blenderim ātri pievienojās tā māsiņa – sulu spiede. Tiklīdz Šveicē sāka runāt par dabīgo sulu un blendētu kokteiļu pozitīvu vērtību uz cilvēka organismu – tā populārās virtuves inovācijas strauji atrada ceļus uz cilvēku ikdienas dzīvi.

Lietuvā mazās sadzīves tehnikas preču zīme “Novis” ienāk ar saukli “Mēs mīlam vitamīnus” (angļu val. We love vitamins). Uzņēmums, kura prioritāte ir dabīgs un veselīgs dzīvesveids, savu produktu ražošanai izmanto tikai ilgmūžīgus materiālus un videi draudzīgas tehnoloģijas. No ražošanas līdz iepakošanai – visur pats pamats ir vēlme atstāt pēc iespējas mazāku pēdu dabā. Tās ir izejvielas, kas derīgas pārstrādei, ekonomiski dzinēji, minimāli iepakojumi un atbildīga loģistika.

Mūsu tirgū piedāvātais blenderis “Novis ProBlender” un sulu spiede “Novis VitaJuicer” patiks visiem, kas meklē funkcionālu, bet drošu, vienkārši izmantojamu, skaista dizaina un vislabāko rezultātu garantējošu virtuves ierīci. Kādēļ vislabāko? Tādēļ, ka “Novis” dibinātājs Volfgangs Šteiners (Wolfgang Steiner) tās radīja sev, kad tirgū neatrada to, ko meklēja. V. Šteiners, kam bija 25 gadu pieredze mazās virtuves tehnikas industrijā, kļuva par koncepcijas, inženierijas un mārketinga attīstītāju, bet vēl pēc četriem gadiem iepazīstināja ar daudzfunkcionālo sulu spiedi “Novis VitaJuicer”.

140 no ideāla tālu sulu spiedes prototipu – un mums jau ir rezultāts: četras funkcijas, dubults vitamīnu daudzums, klusa darbība, ilgmūžīgs metāla korpuss. “VitaJuicer” sulu spiedē apvienotas labākās lēnas darbības ierīču, centrifūgas tipa ierīču un citrusaugļiem paredzētu sulu spiežu īpašības. Dažādi piederumi ļauj radīt četru veidu vitamīnu “bumbas”. Tās ir: citrusaugļu sula, īpašas garšas un tekstūras apelsīnu smūtiji, pilnvērtīgas dārzeņu un augļu sulas, kā arī dažādu atšķirīgu maisījumu samtaini biezie kokteiļi. Pasaules līmeņa Šveices Vitamīnu institūtā neatkarīgi veiktie pētījumi parādīja, ka “VitaJuicer” pelnīti vēlas kļūt par jaunās sulu spiežu paaudzes līderi. Pētījumu secinājumi runā paši par sevi: vidēji par 30 % vairāk vitamīnu, par 56 % vairāk folijskābes, par 12 % lielāks sulu tilpums un par 38 % mazāka zaudētā augļu masa. Tas viss, pateicoties precīzi aprēķinātām formām, optimālai jaudai un rūpīgi konstruētiem funkcionāliem piederumiem. Vieglā vadība ļauj izbaudīt procesu: četras rokturīša pozīcijas – tas ir viss, kas jums jāpārzina. Viedā sulu spiede pati parūpēsies par ātrumu, kas piemērots konkrēta augļa vai dārzeņa mīkstumam. Sulu spiedi var ļoti ātri izmazgāt – tā ir viegli izjaucama. No cilvēkam drošiem materiāliem izgatavotās iekšējās detaļas var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, bet tas neaizņems daudz laika arī tad, ja mazgājat izlietnē.

“Novis ProBlender” – i parādījās mazliet vēlāk par sulu spiedi, bet ir guvusi ne mazākus panākumus. Izstrādājot šo ierīci, V. Šteiners par prioritāti uzskatīja drošību un funkcionālu kvalitāti. Rezultāts pārspēja iecerēto. Visprecīzākās asociācijas par “Novis ProBlender” blendera darbību – izteiksmīga garša, ideāla tekstūra un maksimāls vitamīnu un uzturvielu daudzums To nosaka īpašā trauku forma, precīzs ģeometrisks asmeņu novietojums un darbības precizitāte – 120 tūkst. griezienu minūtē. Ar blenderi varat samaisīt, bendēt un malt. Pievienoti trīs trauki, lai nodrošinātu lielāku komfortu: lielākais siltai zupai visai ģimenei, mazāks – brokastīm ar augļiem, pats mazākais – pudele līdzņemšanai, lai tikko pagatavoto kokteili varētu malkot pa ceļam uz darbu. Ir izveidota atpazīšanas sistēma, kas automātiski izvēlas darba režīmu uzliktajam traukam – lai vairs nevajadzētu lauzīt galvu par sīkumiem. Integrēts sensors, garantē drošu darbību, pasargā no iespējami nepareizas lietošanas – neprecīzi salikta vai slikti aizvērta ierīce vienkārši neieslēgsies. Vairāk nekādu nejaušību un šļakatu uz sienām!

Šveiciešu skatījums uz veselību, tehnoloģiju vērtību un dzīves skaistumu – visiem, kas gatavi doties ceļā pa sulu, smūtiju, biezzupu visumu!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger