Īslaicīgi nav pieejams
STATUS vakuuma maisiņi 20x28 cm, 40 gab. STATUS vakuuma maisiņi 20x28 cm, 40 gab. STATUS vakuuma maisiņi 20x28 cm, 40 gab. STATUS vakuuma maisiņi 20x28 cm, 40 gab.

STATUS vakuuma maisiņi 20x28 cm, 40 gab.

10.99€
Modelis: 631007
Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
  • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
  • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

STATUS | Mazie pārtikas vakuuma maisiņi, 200 x 280 mm, 40 gab.

Mazie pārtikas vakuuma maisiņi ir lieliski piemēroti, lai uzglabātu vietējos pārtikas produktus, piemēram, žāvētu un svaigu gaļu vai augļus un dārzeņus jūsu ziemas krājumiem. Izmantojiet biezākos tirgū pieejamos maisiņus, lai nodrošinātu, ka jūsu produkti garšo tik pat lieliski kā dienā, kad tie tika iesaiņoti.

Maisiņa ārējais slānis ir izgatavots no necaurlaidīga poliamīda. Tā biezums ir 30 µm un 20 µm. Maisiņu iekšējais slānis ir izgatavots no polietilēna (vienas puses izmērs ir 80 µm, bet otras - 100 µm) - tas ir pārtikai drošs un garantē, ka maisiņi tiek noslēgti atbilstoši augstam standartam. 

Mazos vakuuma maisiņus var izmantot šādu produktu glabāšanai:

• Gaļa, augļi un dārzeņi saldētavā

• Žāvēti augļi un rieksti plauktos

• Siers un citi ēdieni ledusskapī

Kopējais novērtējums

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit