STATUS vakuuma iepakojuma rullis, 200 x 3000 mm, 4 gab. STATUS vakuuma iepakojuma rullis, 200 x 3000 mm, 4 gab. STATUS vakuuma iepakojuma rullis, 200 x 3000 mm, 4 gab. STATUS vakuuma iepakojuma rullis, 200 x 3000 mm, 4 gab.

STATUS vakuuma iepakojuma rullis, 200 x 3000 mm, 4 gab.

10.99€
Modelis: 631010
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

STATUS | Vakuuma iepakojuma rullis, 200 x 3000 mm, 4 gab.

Vai jums patīk dārzā audzēt dažus dārzeņus un augļus un vēlaties tos saglabāt ziemai? Vakuuma iesaiņošana ir labākais veids, kā uzglabāt pārtikas produktus, kurus vēlaties sasaldēt. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas augstas kvalitātes vakuuma maisiņi, kas pasargās jūsu produktus.

Uzglabāšana vakuumā pagarina pārtikas produktu derīguma termiņu līdz četrām reizēm, jo skābekļa izvadīšana likvidē baktērijām nepieciešamos dzīves apstākļus. Vakuuma iepakošana ievērojami samazina oksidāciju, kas izraisa pelējumu, pārtikas bojāšanos un garšas, izskata un smaržas izmaiņas. Tas nozīmē, ka jūsu vakuumā iesaiņotie (sasaldētie) produkti saglabās to oriģinālo garšu, kā arī vitamīnu saturu.

Šaura folija ir piemērota šādu produktu uzglabāšanai:

  • Mazāki veseli pārtikas produkti, piemēram, siers un gaļa
  • Sagriezti cukini, burkāni, ziedkāposti, brokoļi
  • Sēnes un
  • Ogas, kā arī citi atbilstoša izmēra pārtikas produkti
Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!