Īslaicīgi nav pieejams
"Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti "Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti "Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti "Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti "Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti "Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti "Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti "Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti

"Prinker S" īslaicīgās tetovēšanas ierīces komplekts ar kosmētisku melno un krāsu tinti

499.00€
Modelis: 710731
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Vai apsver domu par tetovējumu, taču uztraucies, ka sāpēs un ka jāpieņem lēmums uz mūžu? "Prinker" ir ideālais risinājums tieši tev! Tā ir pasaulē pirmā mobilā digitālā īslaicīgās tetovēšanas ierīce, kas ļauj vienkārši radīt un uzklāt dažādus ūdens noturīgus, taču ar ziepēm nomazgājamus īslaicīgos tetovējumus.

"Prinker S" ierīces komplektā ir gan melnas, gan krāsu tintes kasetnes, lai tavi īslaicīgie tetovējumi varētu būt gan spilgti krāsaini, gan piesātināti melni. Nekādu traipu un kairinājuma. Ātrs, vienkāršs un izklaidējošs veids, kā uzklāt īslaicīgus tetovējumus. 

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!