HOFATS GRAVITY M90 svečturis, melns HOFATS GRAVITY M90 svečturis, melns

HOFATS GRAVITY M90 svečturis, melns

44.99€
Modelis: 440170
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

GRAVITY CANDLE svečturis

GRAVITY CANDLE - Höfats svečturis pārsteidz ar rotējošu, gaisā iekārtu sveci - lai kā svečturis tiktu pagriezts, svece vienmēr paliek perpendikulāri. Aizmirstiet par izkusuša vaska šļakatām - GRAVITY CANDLE var vienkārši apgriezt otrādi un nodzēst. Jau sveces aizdedzināšanas brīdī šis mehānisms ir ļoti noderīgs - viegli sagāziet svečturi uz sāniem un aizdedziniet sveci, nebaidoties apdedzināties un nenoņemot stikla cauruli. Vai tā atrastos uz galda, pakārta gaisā (izmantojot attiecīgos piederumus) vai uz statīva - GRAVITY CANDLE un tās atmosfēriskā sveču gaisma piepildīs jūsu mīļāko atpūtas vietu ar maģiju, gan iekštelpās, gan ārā. Jūs varat nodzēst GRAVITY CANDLE jebkurā pozīcijā, vienkārši apgriežot to - un, kas ir pats labākais: apgrieztā stāvoklī GRAVITY CANDLE ir pilnībā pasargāta no laika apstākļu iedarbības un tās iekšpusē neiekļūs nedz lietus, nedz krītošas lapas.

GUDRA: Höfats pārsteidz ar šarnīrsavienojumā iestiprinātu sveci. Lai kā tā tiktu pagriezta - svece vienmēr paliek pareizā pozīcijā. Apgrieziet laternu otrādi un tā nodzisīs.

ĒRTA: Vienkārši aizdedzināt, pateicoties kontrolei pār stikla kupolu. Stikls pasargā no vaska šļakatām, nopūšot sveci. Ja svečturis tiek pagriezts otrādi un, piemēram, novietots uz galda dārzā vai terasē, svece tiek pasargāta no laikapstākļu iedarbības.

PRET LAIKAPSTĀKĻU IEDARBĪBU IZTURĪGS DEKORS: 15 cm augstais svečturis ir lieliska, pret laikapstākļu iedarbību izturīga dekorācija izmantošanai dārzā, uz terases, kā arī dzīvoklī un mājā. Nerūsējošā tērauda un stikla konstrukcija veido elegantu dizainu, kas iederēsies ikvienā dzīvojamā istabā.

PIEDERUMI: GRAVITY CANDLE M90 ir pieejams plašs piederumu klāsts. Dažādi iekāršanas risinājumi ļaus ērti un eleganti pakārt svečturi. GRAVITY CANDLE statīvu var iespraust zemē vai izmantot kopā ar GRAVITY CANDLE pamatni un pārvērst galda svečturi par grīdas svečturi.

PAR HÖFATS: Aizraujoši izstrādājumi bez jebkādiem kompromisiem, izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem. Höfats mērķis ir, lai pie ugunskura pavadītie vakari kļūtu par labākajiem jūsu mūžā. Höfats izstrādājumi ir ne tikai skaisti objekti, bet arī patiešām lietderīgi. Labākajiem brīžiem dzīvē.

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger