Pacelsim gludināšanu augstākā līmenī: audumu atjaunošana un kopšana

Mūsdienās arvien biežāk runājam par izturību un ekoloģiju – tās ir lietderīgas tēmas, kuras, ceram, vēl ilgi būs modē. Mūsdienīgas ģimenes arvien meklē veidus, kā dzīvot bez ķīmijas, tomēr vienlaikus vēlas ātru un efektīvu rezultātu. Tās saprot, ka īstā greznība ir kvalitāte. Tādēļ ir būtiski, lai apģērbi un lietas būtu izturīgākas – kalpotu ilgāk, saglabātu sākotnējo izskatu. Tieši šī iemesla dēļ arvien biežāk tiek meklētas kvalitatīvas ierīces, kas palīdzētu pēc iespējas ilgāk saglabāt iecienītā apģērba vai lietas izskatu. Viena no tādām ierīcēm ir “Laurastar” rokas gludeklis “Iggi” ar dezinficēšanas funkciju. Ar ko tas tik īpašs un kā ir savaldzinājis jau daudzus cilvēkus Eiropā?

Šveiciešu preču zīme “Laurastar” ir pasaulē atzīta gludināšanas speciāliste, kas nebeidz pārsteigt ar inovatīvām tehnoloģijām un pastāvīgi paplašina gludināšanas pilnības robežas. Tas ir kas vairāk par gludināšanu ar tvaikiem – tā ir audumu atjaunošana un kopšana. Tādēļ nav brīnums, ka Šveicē, savā dzimtenē, gandrīz ceturtajai daļai ģimeņu ir un tās izmanto vismaz vienu “Laurastar” izstrādājumu. “Laurastar Iggi” ir tādas funkcijas, kuras nudien necerētu sagaidīt no parasta tvaiku gludekļa. Protams, tas ne vien lieliski darbojas kā tvaiku gludeklis, bet vienlaikus tas arī tīra un atjauno audumus. Pateicoties tvaiku sistēmai un lielajai jaudai tas, tvaicējot apģērbus ar augstu spiedienu, vienlaikus atjauno to blīvumu, atjaunina visu veidu tekstiliju. Tādēļ, pat tādi delikāti audumi un materiāli, kā vilna, samts vai zīds, atkal var izskatīties kā jauni, bez lielām pūlēm tos pieskatot. Turklāt “Laurastar Iggi” ir lieliski piemērots arī aizkaru, gultasveļas, mēbeļu audumu, dažādu gobelēnu, pat paklāju tvaicēšanai un atjaunināšanai. Sadzīvē plaši pielietojamais tvaiku gludeklis gan lieliski gludina, gan atjauno audumu tekstūru. Tā Jūsu iecienītie tekstilijas izstrādājumi kalpos ilgāk un saglabās lielisku kvalitāti.

Tas viss tiek sasniegts ar augstas 150° C temperatūras tvaiku palīdzību, kas vienlaikus veic arī dezinficēšanas funkciju. Tagad tīrīšana ar tvaikiem ir ļoti aktuāla ikvienam, bet īpaši cilvēkiem, kuriem ir mazuļi vai mājdzīvnieki, ar kuriem ir biežas pastaigas laukā, atrašanās kāpņu telpā, pārvietošanās ar liftu – visur, kur sastopam daudz nevēlamu mikroorganismu, kurus nevēlamies pārnest mājās. Ierīce “Iggi”, kas tīra ar tvaikiem, izsmidzina sausu mikro dispersijas, sevišķi smalku tvaiku un tā iznīcina pat līdz 99,9 % mājā esošo baktēriju, mikrobu, vīrusu. Vienlaikus tā liedz ceļu putekļu ērcītēm, sēnītei un citiem nepatīkamiem mikroorganismiem, ar kuriem nākas sadurties mājas vidē, tādēļ “Iggi” var būt glābiņš cilvēkiem, kuri ir alerģiski, ir ar astmu vai citām līdzīgām saslimstībām. Gludināšana ar tvaikiem un tāda apģērbu dezinfekcija var iznīcināt baktērijas un vīrusus mājās jau pēc pirmās pielietošanas. Tāpat sausie mikro dispersijas tvaiki palīdzēs dezinficēt arī rotaļlietas, apavus, āra apģērbu, bieži izmantojamās lietas, piemēram, atslēgas, brilles, durvju rokturus un citas virsmas, kas ir izturīgas pret karstumu. Pateicoties šiem unikālajiem smalkajiem tvaikiem, virsmas nekļūst slapjas. “Iggi” iedarbojas acumirklī, tādēļ nenāksies ilgi gaidīt, kamēr tas iesils un būs piemērots izmantošanai – tvaiku ģenerators 150° C temperatūru sasniedz vien 2,5 minūšu laikā. Tādēļ, tikko atgriezušies mājās no sabiedriskā transporta vai citām paaugstinātas piesārņotības vietām, varat nekavējoties iztvaicēt apģērbu. Lūk, vēl viens praktisks padoms no mājām, kurās jau novērtēts “Laurastar Iggi” – saslimstot vienam no bērniem, uzreiz sākam uztraukties, ka drīzumā saslims arī otrs. Tomēr, intensīvāk izmantojot “Iggi”, no tā var mierīgu prātu izvairīties.

Ir vērts atsevišķi apspriest ne tikai ierīces progresīvo gludināšanas inovāciju, bet arī īpašo dizainu. Tā ir rokas, viegla ierīce, tādēļ nenāksies lauzīt galvu, kur to novietot, jo tā ietilps visur. Turklāt, to varēsit paņemt līdzi arī ceļojumos un tā lieliski noderēs, lai papildus dezinficētu telpas, tāpat arī varēsit izmantot kā gludekli. “Laurastar Iggi” ietilps pat, ja ceļosit tikai ar rokas bagāžu. Šī pievilcīgā dizaina ierīce ir sevišķi eleganta, bet ievietojot to oriģinālajā kastītē, izskatās kā grezna dāvana. Ne velti šis “Iggi” gludeklis pavisam nesen ieguva prestižo, visu ražotāju tik ļoti iekārojamo, dizaina apbalvojumu – “iF DESIGN AWARD 2020”.

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!