Inovatīva ierīce, kas spēj ievērojami samazināt alergēnus gaisā un uzlabot dzīves kvalitāti

Pavasaris – viens no visskaistākajiem gadalaikiem, kad kopā ar dabu mostas arī mūsu pozitīvās emocijas. Tomēr daļai cilvēku šis periods mēdz būt ļoti smags: asarojošas un apsarkušas acis, aizlikts deguns, apgrūtināta elpošana, nepārtraukta šķaudīšana un enerģijas trūkums brīdina par aktivizējušos alerģiju. Izvairīties no šī nepatīkamā perioda nav iespējams, taču, pielietojot inovatīvus līdzekļus, iespējams atvieglot visus šos simptomus, kā arī ievērojami uzlabot fizisko un emocionālo pašsajūtu.

Sezonālo alerģiju var izprovocēt dažādi faktori: gada siltajā laikā galvenie kairinātāji – ziedputekšņi un pelējums, aukstajā – mājās esošie kairinātāji, piemēram, putekļu ērcītes, pelējums, augi, sauss gaiss vai pat mājdzīvnieki. Kad ir noteikts, kādi kairinātāji provocē alerģiju, daļu no tiem iespējams novērst, un nepatīkamos simptomus var samazināt, lietojot ārsta nozīmētas zāles. Taču pats svarīgākais: jānodrošina pastāvīga piemērota vide slēgtās telpās – to tīrība un elpojamā gaisa kvalitāte.

Mūsdienīgs, drošs un efektīvs telpu gaisa attīrīšanas veids

Telpu vēdināšana – viens no vispopulārākajiem veidiem, ko lielākā daļa izmanto tam, lai telpās būtu atspirdzinošs un patīkams gaiss. Taču šis risinājums nav piemērots alerģiskiem cilvēkiem, jo tieši tādā veidā telpās iekļūst liels daudzums alerģijas provocējošo faktoru, kā arī piesārņots gaiss, kas ietekmē mūs visus. Mūsdienīgs, drošs un ļoti efektīvs telpu gaisa attīrīšanas veids – kompakti gaisa attīrītāji-mitrinātāji, kurus nevajag iemontēt, bet nepieciešamības gadījumā pats var pārcelt no vienas telpas uz citu.

Attīra gaisu, ievērojami samazina slēgtā vidē esošos alergēnus

Attīra gaisu, ievērojami samazina slēgtā vidē esošos alergēnus„Dyson Pure Humidify + Cool” – viena no pasaulē visaugstāk novērtētajām telpu gaisa mitrināšanas un attīrīšanas ierīcēm, kuras efektivitāte pamatota ar daudziem zinātniskiem pētījumiem. Pretēji citiem mitrinātājiem „Dyson” ne tikai rada tīrības un spirgtuma sajūtu telpās, bet arī attīra gaisu, aizvācot lielāko daļu slēgtajā vidē esošo ziedputekšņu, putekļu, dūmu, H1N1 vīrusu un citu alergēnu.

Ierīcē integrētā „Dyson Ultraviolet Cleanse” tehnoloģija ikvienu ūdens pilienu papildus apstrādā ar spēcīgiem λ275 nm ultravioletajiem stariem, kas iznīcina pat 99,9 % no ūdenī esošajām potenciāli kaitīgajām baktērijām.

Lai no apkārtējās vides savāktais piesārņojums procesa laikā nenonāktu atpakaļ gaisā, saskaņā ar HEPA H13 standartu hermetizēts ne tikai filtrs, bet arī viss attīrošais mitrinātājs. Uzturot pienācīgu vides tīrību, alerģiju provocējošo faktoru skaits tiek samazināts līdz minimumam, tādēļ pat cilvēks, kurš piedzīvo ļoti stiprus simptomus, var tos vairs vispār nejust un dzīvot komfortā.

Automātiski mitrina apkārtni ar neredzamu ūdens tvaiku strūklu bez miglas

Aizvērti logi, pieslēgta apkure vai ieslēgti gaisa kondicionētāji padara gaisu sausu, tādēļ telpās esošie cilvēki pēc kāda laika var piedzīvot dehidratāciju un sajust pastāvīgas galvassāpes, reiboņus vai vispārēju nogurumu. „Dyson Pure Humidify + Cool” veic ne tikai gaisa attīrīšanas funkciju, bet arī automātiski mitrina apkārtni ar neredzamu ūdens tvaiku strūklu bez miglas, tādējādi telpās uzturot nepieciešamo un komfortablo mitruma līmeni. Šai ierīcei ir arī divi atšķirīgi gaisa plūsmas režīmi: izkliedētais un vēsmas. Izkliedētais režīms novirza plūsmu caur ierīces aizmuguri, lai gaiss tiktu attīrīts un mitrināts, nedzesējot cilvēku, bet vēsmas režīms maina plūsmu tā, lai būtu jūtama atspirdzinoša un tīra gaisa cirkulācija.

 

Ekskluzīva un stilīga interjera detaļa

Visi ierīces „Dyson Pure Humidify + Cool” izmēģinājumi tika veikti 81 m2 lielā telpā, lai apstiprinātu maksimālo gaisa attīrīšanas un mitrināšanas kvalitāti ne tikai mazās, bet arī lielās telpās. Parasti šādas jaudas gaisa attīrīšanas ierīces labi veic savu tiešo funkciju, taču tās ir vizuāli nepievilcīgas un ar savu izskatu drīzāk līdzinās industriālām iekārtām. „Dyson Pure Humidify + Cool” ierīces izstrādātājiem izdevās saskaņot abas izvēlīgam pircējam svarīgās lietas: jaudu un dizainu. Elegantas un izsmalcinātas formas „Dyson Pure Humidify + Cool” ne vien nodrošinās ideālu gaisa tīrību dažādu lielumu telpās, bet arī itin stilīgi izskatīsies jebkurā interjerā.

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!