“Dyson” matu veidošanas ierīču apkope

“Dyson” matu veidošanas ierīču apkope

Par “Dyson” matu kopšanas tehnoloģiju kvalitāti dzirdējuši daudzi no mums. Daudzi jau ir paguvuši arī paši atklāt “Dyson” inovācijas skaistumkopšanas jomā – uzmanība tiek pievērsta gan matu žāvētājam “Dyson Supersonic”, gan matu ieveidošanas ierīcei “Dyson Airwrap”. Taču, lai šīs inovācijas darbotos nevainojami un būtu ilgmūžīgas, tām nepieciešama apkope, bet par to daudzi piemirst. Un lai arī “Dyson” produkti patiešām tiek radīti tā, lai būtu viegli kopjami, tomēr šie daži vienkāršie noteikumi ir jāievēro regulāri.

Kas notiek, ja ierīces netiek koptas?

Nemaz nepārsteidz tas, ka šodien vairs nespējam parūpēties par visu – ja vēl atrodam minūti matu žāvēšanai, tad žāvētāja tīrīšanu atliekam uz mēnesi, tad vēl vienu, bet galu galā – uz Ziemassvētku brīvdienām... Līdz galu galā pats žāvētājs pieprasa uzmanību. Kā stāsta oficiālā “Dyson” pārstāvja Baltijas valstīs “d-one” pārdošanas menedžeris Ļuds Statkevičs, uzņēmumā parasti vēršas “Dyson Supersonic” vai “Dyson Airwrap” lietotāji, kuri ir aizmirsuši dažus elementārus apkopes noteikumus, kas nodrošina raitu ierīču darbību. Kā viņš atzīst, ne vienam vien “Dyson” lietotājam, kurš sūdzas par izmaiņām ierīces darbībā, visbiežāk pietiek vien piedāvāt... iztīrīt filtru: “Ir svarīgi lietotājiem izskaidrot ne tikai to, kā kopt ierīces, bet arī kāpēc tas jādara. Apkope ir priekšnosacījums, lai ierīce darbotos korekti un ilgi. Ja filtrs netiek tīrīts, cauri filtram nevar izkļūt gaisa plūsma, kas ir būtiski nepieciešama, lai ierīce darbotos tā, kā tai būtu jādarbojas. Ja ir traucēta gaisa plūsma, sāk karst motors. Ierīcēs integrētie aizsargsensori, motoram pārlieku uzkarstot, ierīci vienkārši izslēdz un neļauj to lietot tik ilgi, kamēr ierīce nav atdzisusi,” stāsta Ļ. Statkevičs.

Matu žāvētāja “Dyson Supersonic” apkope

Kā nodrošināt maksimālo “Dyson” tehnoloģiju efektivitāti? Atbilde ir vienkārša – par tām ir regulāri jārūpējas. Vispirms – par “Dyson Supersonic” žāvētāja apkopi.
No tā, kuru “Dyson Supersonic” modeli lietojat un cik bieži, būs atkarīgs arī jūsu tīrīšanas rituāls. Lietojot to mājās, procedūra atšķirsies no skaistumkopšanas salonos izmantojamajiem “Dyson Supersonic Professional”, kurus lieto skaistumkopšanas speciālisti. Skaistumkopšanas speciālisti arī iedalāmi vairākās grupās, jo līdz šim pasauli ieraudzījušas trīs profesionālo matu žāvētāju paaudzes. Pirmā profesionālā modeļa lietotāji, gluži tāpat kā lietotāji mājas apstākļos, savu žāvētāju atpazīs pēc noņemamā, bet neatveramā filtra pārsega: pārsegs ir tikai jāpabīda lejup, uz vada, un tad jāveic tīrīšana norādītajā secībā:
•    Pirms apkopes darbu veikšanas jebkurai “Dyson” ierīcei vienmēr izslēdziet ierīci un izraujiet kontaktdakšu no kontaktligzdas. Pēc ierīces lietošanas ļaujiet tai pilnībā atdzist.
•    Netīrumus no ārējā filtra pārsega notīriet ar mīkstu, sausu lupatiņu. Noņemiet pārsegu un tāpat ar lupatiņu notīriet paša filtra restītes: slaukot vienkārši notīriet uzkrājušos putekļu kārtu.
•    Dziļāku netīrumu iztīrīšanai no filtra restītēm izmantojiet jaunu vai nedaudz lietotu tīru un sausu zobu birsti – ar sariņiem virsmu tīriet gan vertikālā, gan horizontālā virzienā.
•    Visbeidzot uzlieciet filtra pārsegu un pagrieziet, nofiksējiet sākotnējā pozīcijā.

Šie soļi, kā jau minējām, ir piemēroti gan pirmās paaudzes “Dyson Supersonic Professional” lietotājiem, gan visiem tiem, kas ierīces lieto mājās.

Ja jums ir otrās paaudzes profesionālais “Dyson Supersonic” žāvētājs, tad jūsu ierīces filtra pārsegs ir atverams un noņemams, bet ierīcei komplektā ir speciāla birstīte ērtai tīrīšanai. Šajā gadījumā vispirms pavelciet filtra pārsegu lejup, maigi atveriet pārsegu un noņemiet to no vada. Pārsegu iemērciet siltā (bet ne verdošā) ziepjūdenī un atstājiet uz 30 minūtēm. Tad ar sausu “Dyson” birstīti ar apļveida kustībām notīriet pašu filtru. Ar to pašu birstīti ar apļveida kustībām notīriet arī atmirkušo filtra pārsegu – kad tas ir mitrs, uzkrājušies putekļi ir ļoti viegli notīrāmi. Pārsegu noskalojiet zem tekoša ūdens. Nokratiet lieko ūdeni un ļaujiet pilnībā nožūt. Uzlieciet pārsegu uz vada, pastumiet līdz rokturim un pagrieziet, kamēr izdzirdēsiet klikšķi.
Trešās paaudzes “Dyson Supersonic” lietotāji var noņemt ne tikai filtra pārsegu, bet arī pašu filtru. Šim žāvētājam komplektā nav tīrīšanas birstītes, tā tīrīšanai nevar izmantot iepriekšējā modeļa “Dyson” birstīti. Tīrot šo modeli, vispirms pavelciet filtra pārsegu lejup un pastumiet no roktura uz leju. Maigi atveriet pārsegu, noņemiet to no vada un uzmanīgi notīriet uzkrājušos netīrumus ar audumu, kas nepūkojas. Iemērciet pārsegu siltā (bet ne verdošā) ziepjūdenī un atstājiet uz 30 minūtēm. Kad pārsegs ir atmircis, no tā vertikāli izstumiet filtru (to nedariet ātrāk, jo uzkrājušos netīrumu dēļ tas var nebūt viegli atdalāms). Tad maigi ar pirkstu spilventiņiem paberzējiet gan pārsega, gan filtra virsmas, kamēr atbrīvosieties no netīrumiem. Nomazgājiet abas daļas zem tekoša ūdens un ļaujiet tām pilnībā nožūt. Pārliecinājušies, ka netīrumu vairs nav, iestumiet filtru atpakaļ pārsegā. Tad atveriet pārsegu un, uzliekot to uz vada, uzvelciet uz roktura un nofiksējiet.

Matu veidošanas ierīces “Dyson Airwrap” tīrīšana

Optimālas darbības uzturēšanai ieteicams regulāri tīrīt “Dyson Airwrap” matu veidošanas ierīces filtru. Šai ierīcei komplektā ir speciālas formas – filtru ieskaujoša – filtra tīrīšanas birstīte. Ar šo birstīti vispirms notīriet netīrumus no ārējā filtra pārsega, ar apļveida kustībām rūpīgi notīrot visu tā virsmu. Tad noņemiet birstīti, pavelciet filtra pārsegu lejup, ar maigu kustību atveriet pārsegu un noņemiet to no vada. Noņemto pārsegu nomazgājiet zem silta tekoša ūdens, ar pirkstiem berzējot visu ārējo un iekšējo virsmu. Kad pārsegs izmazgāts, nopuriniet no tā lieko ūdeni un atstājiet dabiski nožūt. Kamēr pārsegs žūst, uz ierīces atkal uzlieciet filtra birstīti. Ar horizontālām apļveida kustībām tīriet iekšējā filtra restītes, kamēr atbrīvosieties no visiem uzkrātajiem netīrumiem. Visbeidzot uzlieciet izžuvušo filtra pārsegu: maigi atveriet, uzlieciet uz vada un stumiet pie roktura, kamēr tas nofiksēsies – izdzirdēsiet klikšķi.

Kā zināt, ka ir laiks tīrīšanai? 

“Dyson Airwrap” jātīra regulāri, ņemot vērā lietošanas intensitāti. Ja esat aizmirsuši iztīrīt, par nepieciešamību jums atgādinās balta vai sarkana LED lampiņa. Ik dienu mājās lietota “Dyson Supersonic” žāvētāja filtru “Dyson” speciālisti iesaka tīrīt reizi nedēļā. Skaistumkopšanas salonos intensīvi lietotu “Professional” modeli ieteicams iztīrīt katru dienu. Par to, ka filtra tīrīšanu vairs nedrīkst atlikt, jums var paziņot arī pati ierīce: ja jūsu “Dyson Supersonic” matu žāvētājs lietošanas laikā izslēdzas, sāk mirgot sarkans vai balts indikators vai žāvētājs pārkarst, tās ir zīmes, ka ir laiks tīrīt ierīces filtru. 
Tāpat svarīgi ir zināt, ka “Dyson Supersonic Professional” filtrs ir radīts speciāli, lai izturētu lielākas slodzes. Lietošanai mājas apstākļos paredzēto žāvētāju nav ieteicams izmantot komerciālos nolūkos vairāk nekā divas stundas dienā.To filtri krietni ātrāk aizsērēs, ierīce tiks noslogota un nekāda ierīces kopšana nevarēs nodrošināt tai ilgmūžīgu un raitu darbību. Tāpēc intensīvai lietošanai izvēlieties profesionāliem saloniem paredzēto “Dyson Supersonic Professional” modeli.

Kamēr “Dyson” rūpējas par jūsu matu veselību, jums jāparūpējas par “Dyson”!

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...