Izmēģiniet to mājās

Mēs piedāvājam unikālu iespēju pilnīgi bez maksas izmēģināt dažas no mūsu pārdošanā pieejamām ierīcēm jūsu mājās. Rezervējiet ierīci, paņemiet to Rīgā, izmēģiniet mājās un tad izlemiet, vai vēlaties to iegādāties. Līdzās visām ierīcēm, kuras var izmēģināt, redzēsiet pogu “Izmēģiniet to mājās”.

Kā tas notiek?

Rezervējiet laiku. Saņemiet putekļu sūcēju “d.one” salonā Rīgā. Izmēģiniet to mājās. Nododiet ierīci atpakaļ.

Kā rezervēt izvēlēto preci?

Pašlaik to var izdarīt, uzklikšķinot pogai “Izmēģiniet to mājās” uz produkta kartītes un izvēloties vēlamo datumu kalendārā.

Kā es saņemšu iekārtu?

Rezervētais produkts jāsaņem un jānodod atpakaļ šādā adresē – “d.one” veikals Stabu ielā 18-B, Rīgā. Pagaidām sūtīšana vēl nav pieejama.

Cik ilgi es varēšu paturēt šo putekļu sūcēju?

Jūs šo putekļu sūcēju varat rezervēt un izmēģināt 1–2 dienas. Katrs cilvēks šo piedāvājumu var izmantot tikai vienu reizi.

Vai preci paņemt vai nodot atpakaļ var cita persona?

Cita persona var nodot preci atpakaļ, tomēr jums iepriekš mums par to jāpaziņo, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta uz nomas līguma vai kuru saņēmāt, nomājot preces. Lai saņemtu izmēģināšanai paredzēto produktu, jāuzrāda identitāti apliecinošs dokuments (pase, ID karte, jaunā tipa autovadītāja apliecība).

Ko darīt, ja man gadījies ierīci sabojāt?

Nododot preci atpakaļ, pastāstiet “d.one” darbiniekam par bojājumu vai darbības traucējumu, un šis darbinieks to izvērtēs. “Dyson” putekļu sūcēji ir paredzēti lietošanai tikai labiekārtotā mājas, dzīvojamā vai biroja vidē tikai atbilstoši paredzētajam mērķim. Ar putekļu sūcēju NAV atļauts sūkt: būvmateriālus, pelnus un ūdeni. Šīs ierīces nedrīkst izmantot komerciāliem un ražošanas mērķiem, nevar izmantot nekoptās un reti tīrītās telpās, piemēram, pagrabos, garāžās, noliktavās utt.

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Tikai šomēnes BEZMAKSAS PIEGĀDE pirkumiem virs 49€!