Atklājiet Dyson matu kopšanas produktu izlasi

Mazāka loma karstumam, lai palīdzētu aizsargāt matus pret bojājumiem.

Web-PC-Airwrap-1@2x
Airwrap

Sacirto. Piešķir formu. Nogludina un paslēpj nepaklausīgos matus. Bez pārmērīga karstuma.

  • No jauna izstrādātie piederumi jūsu frizūras ieveidošanai izmanto uzlaboto Koandas gaisa plūsmu.

...

Koandas efekts cirtošanai

Dyson Airwrap™ matu ieveidošanas ierīce savā labā izmanto aerodinamisko parādību, kuru dēvē par Koandas efektu. Tajā ar gaisa palīdzību matus piespiež un aptin ap rullīti vai sukas virsmu. Matu ieveidošana, izmantojot gaisu, nevis pārmērīgu karstumu.

...

Mērens karstums

Gudra karstuma kontrole mēra gaisa plūsmas temperatūru vairāk nekā 40 reizes sekundē regulējot sildelementu tā, lai temperatūra nepārsniegtu 150 °C.

...

Jaudu nodrošina Dyson digitālais dzinējs V9

Lāpstiņritenis ar 13 lāpstiņām griežas ar ātrumu līdz 110,000 apgr./min, radot 3,2 kPa gaisa spiedienu. Pietiekami jaudīgs, lai radītu Koandas efektam nepieciešamo gaisa spiedienu.

Web-PC-Corrale-1@2x
Corrale

Vairs nekāda pārmērīga karstuma Iepazīstieties ar kustīgajām plāksnēm.

  • Precīza matu ieveidošana, radot divreiz mazāk bojājumu¹
  • Karsēšanas sistēma ar gudru kontroli
  • Bezvadu ierīces daudzpusīgums, termiskā veiktspēja kā ierīcei ar vadu

...

Uzlabota matu ieveidošana, radot divreiz mazāk bojājumu¹1

Mangāna un vara sakausējuma plāksnes, kas apstrādātas līdz cilvēka mata biezumam. Plāksnes kustas, lai rūpīgi savāktu matus kopā un labāk ieveidotu, izmantojot mazāk karstuma.1

...

Gudra karstuma kontrole

Iebūvētā sensoru sistēma regulē plākšņu temperatūru 100 reizes sekundē, lai nekad nepārsniegtu iestatīto temperatūru. Pastāvīga gudras akumulatora pārvaldības sistēmas uzraudzība un kontrole ļauj optimizēt karstuma atdevi.

...

Bezvadu ierīces daudzpusīgums, termiskā veiktspēja kā ierīcei ar vadu

Dyson Corrale™ matu taisnotājs bez vada³ ļauj ieveidot matus līdz pat 30 minūtēm, saglabājot tādu pašu efektivitāti kā taisnotājam ar vadu. Ja jums vajadzīgs vairāk laika, vienkārši pievienojiet vadu, lai ierīce darbotos hibrīdajā uzlādēšanas režīmā. Uzlādējiet 90% 40 minūtēs.

Web-PC-Supersonic-1@2x
Supersonic

Ātra žāvēšana. Mērens karstums. Izstrādāts rūpēm par matiem un galvas ādu.

  • Pieci piederumi matu ieveidošanai, tostarp jaunais piederums Flyaway.
  • Magnētiski piederumi matu ieveidošanai
  • Izstrādāts dažādiem matu tipiem

...

Piederums Flyaway gludiem matiem3

Iedvesmojoties no profesionāliem stilistiem, jaunais piederums Flyaway ar Koandas efektu paceļ garākos matus un savalda nepaklausīgos. Profesionāli nogludinātus matus³ varat iegūt arī mājās.

...

Gudra karstuma kontrole

Dyson Supersonic™ matu žāvētājs gaisa temperatūru mēra vairāk nekā 40 reizes sekundē un regulē karstumu. Tādējādi tiek novērsti pārmērīga karstuma radītie bojājumi, palīdzot saglabāt matu mirdzumu.

...

Ātra žāvēšana

Mazais, jaudīgais Dyson digitālais dzinējs V9 griežas ar ātrumu līdz 110,000 apgr./min. Savienojumā ar Air Multiplier™ tehnoloģiju tas rada augsta spiediena, liela tilpuma kontrolētu gaisa strūklu, lai varat matus ātri izžāvēt un precīzi ieveidot.

1Temperatūras radītais bojājums, mērot matu stiprību, ja ieveido vienādu frizūru. Testēšana veikta ierīcei Corrale ar kustīgajām plāksnēm, salīdzinot ar Corrale ar nekustīgajām plaksnēm.

2Faktiskais darbināšanas ilgums ir atkarīgs no jūsu matiem un matu ieveidošanas paradumiem.

3Lietojams sausiem un taisn[ot]iem matiem.

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...