DYSON AIRBLADE Wash+Dry roku žāvētājs izlientnei, iebūvējams, WD06 DYSON AIRBLADE Wash+Dry roku žāvētājs izlientnei, iebūvējams, WD06 DYSON AIRBLADE Wash+Dry roku žāvētājs izlientnei, iebūvējams, WD06 DYSON AIRBLADE Wash+Dry roku žāvētājs izlientnei, iebūvējams, WD06 DYSON AIRBLADE Wash+Dry roku žāvētājs izlientnei, iebūvējams, WD06

DYSON AIRBLADE Wash+Dry roku žāvētājs izlientnei, iebūvējams, WD06

1749.00€
Modelis: 5500011
Piegāde uz pakomātu no 2.99 €
Piegāde uz mājām no 3.99 €
Preces apraksts

Roku žāvēšanas tehnoloģija Airblade™ izmantota ūdens krānā-žāvētājā.
Rokas tiek žāvētas virs izlietnes. Ūdens nepil uz grīdas.
Ar tehnoloģiju Airblade™ ūdens maisītājs-žāvētājs rokas nožāvē tikai 14 sekundēs.
Atbrīvo vietu telpā. Citi roku žāvēšanas veidi aizņem vietu pie sienām vai uz grīdas. Izmantojot roku žāvētāju Dyson Airblade Tap, atrodas vieta papildu tualetes kabīnei u.c.

Prasības izlietnēm:
Šie roku žāvētāji var tikt uzstādīti dažādām izlietnēm, kas atbilst noteiktajiem izmēriem.
Svarīgi: izlietnes nevar būt ar korķiem.
Norādītie izlietnes izmēri ir vidējie, ja nav norādīts citādi.
Izlietnes platums – ne mazāk kā 350 mm, attālums no priekšējās līdz aizmugurējai sienai – ne mazāk kā 300 mm, izlietnes dziļums – ne mazāk kā 100 mm.
Izlietnes īpatnības: nav ieteicams izmantot izlietnes ar pulētu virsmu, piem., spīdīga hroma. Ideāli piemērotas ir porcelāna un matētas virsmas izlietnes.
Uzstādot vairākas ierīces, attālumam starp krānu centriem jābūt ne mazāk kā 580 mm.

  • Roku žāvētājs un ūdens maisītājs vienā ierīcē
  • Efektīvi nožāvē rokas 14 sekundēs
  • Korpuss ir izgatavots no nerūsējošā tērauda
  • Viegli iederēsies interjerā
  • Higiēnisks, ieslēdzas un izslēdzas automātiski (integrēti kustību sensori)
  • Uz grīdas nenokļūst ūdens

DYSON AIRBLADE WASH+DRY sienas roku žāvētājs ir mūsdienīga, praktiska un efektīva izvēle. Ražotāja DYSON mērķis ir piedāvāt risinājumu, kas dotu iespēju nodrošināt vairāk vietas, samazināt vajadzību pēc papildu ierīcēm un paaugstināt ierīču efektivitāti. Šo iemeslu dēļ DYSON AIRBLADE WASH+DRY ne tikai nožāvē rokas – ierīcē ir arī iebūvēts ūdens maisītājs. Šī roku žāvētāja-ūdens maisītāja darbība balstās uz modernām, progresīvām tehnoloģijām, kas nodrošina maksimālu drošību un ērtības. Ierīces korpuss ir izgatavots no izturīga nerūsējošā tērauda, un integrētais jaudīgais DYSON dzinējs nodrošina efektīvu un ātru roku žāvēšanu – roku žāvēšana aizņem tikai 14 sekundes. DYSON AIRBLADE WASH+DRY sienas roku žāvētājam ir klasisks dizains, tas viegli iekļaujas interjerā. Turklāt ir mazāk raižu par kārtības uzturēšanu telpā – roku žāvētājs-ūdens maisītājs atrodas virs izlietnes, tāpēc ūdens nenokļūst uz grīdas. DYSON ir parūpējies arī par higiēnas risinājumiem, tāpēc AIRBLADE WASH+DRY roku žāvētājs, ko stiprina pie sienas, ieslēdzas un izslēdzas automātiski, tam nepieskaroties. Infrasarkanie kustības sensori ir integrēti ierīces korpusā. Roku žāvētājs DYSON AIRBLADE WASH+DRY, ko stiprina pie sienas, ir risinājums vietām, kur vēlaties efektīvi izmantot telpu, samazināt izmantojamo ierīču skaitu un izmantot jaudīgas, higiēniskas un praktiskas tehnoloģijas.

Kopējais novērtējums

Individuāla pieeja

Inovatīvas produktu tehnoloģijas

Unikāla zināšanu un pieredzes vieta

Autorizēts partneris

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

Sadali maksājumu uz 3 mēnešiem bez %*. Uzziniet vairāk šeit...

messenger