• Dyson
 • Ecovacs
 • Laurastar
 • Novis
 • Höfats
 • Dyson Airblade
 • Slinger
 • Melitta
 • Chef's Choice
 • Status

GRAEF WK502 tējkanna, melna

99.99€
Modelis: 44023

1 gads

10.00€

2 gadi

15.00€

3 gadi

20.00€

4 gadi

25.00€

5 gadi

30.00€

1 gads

20.00€

2 gadi

25.00€

3 gadi

30.00€

4 gadi

35.00€

5 gadi

40.00€

Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem	(1–2 d. d.)
 • Precei tiek piešķirta 24 mēnešu garantija
 • Piegāde uz mājām un DPD pakomātiem (1–2 d. d.)
Preces apraksts

GRAEF | Elektriskā tējkanna 502

Šī inovatīvā tējkanna ļauj uzkarsēt ūdeni līdz dažādām temperatūrām un ir piemērota arī bērnu pārtikas sildīšanai un bērnu pudelīšu tvaicēšanai.

GRAEF WK502 tējkanna ir uzticams pavadonis jaunām ģimenēm, kā arī uz dizainu orientētiem kafijas un tējas cienītājiem. Kā pirmā Vapo sērijas tējkanna tirgū, tā nosaka jaunus standartus daudzfunkcionalitātes ziņā. Tvaicēšanas process tiek iedarbināts, izmantojot pamatnes moduli ar tā intuitīvo skārienekrānu. Zīdaiņu pudele tiek ievietota otrādi tējkannas komplektācijā esošajā grozā. Pēc apmēram 4 minūtēm pudele jau ir iztvaicēta. Lai sasildītu bērnu pārtiku, burciņu var uzmanīgi sasildīt līdz optimālajai 40 ° C temperatūrai, ievietojot to pudeļu grozā, kā arī uzturēt to siltu.

Papildus 40° C un manuālās pagatavošanas režīmam, tējkanna WK 501/502 ar 1 litra ietilpību nodrošina arī iespēju sasildīt ūdeni līdz 60° C, 70° C vai 80° C temperatūrai un uzvārīt to, nospiežot pogu. Tādējādi tējkanna ir piemērota dažādu tēju vai šķīstošo dzērienu pagatavošanai.

Kā kafijas speciālists, Graef arī piedāvā pareizo aprīkojumu šīm jaunajām tējkannām filtrētas kafijas pagatavošanai, izmantojot manuālo kafijas pagatavošanas procesu, kas pazīstams arī kā kafijas apliešana. Svaigi maltas augstas kvalitātes kafijas pupiņas, pareizā infūzijas metode un, kas ir pats svarīgākais, optimāla ūdens temperatūra, ļauj pagatavot aromātisku, gardu un unikālu kafiju. Izmantojot novatorisko manuālo kafijas pagatavošanas pogu, jūs varēsiet pagatavot labāko iespējamo kafiju, izmantojot apliešanas metodi. Pateicoties iebūvētajam temperatūras sensoram, automātiskā temperatūras kontrole nodrošina  temperatūru ar precizitāti +/- 3 ° C - jo ūdens temperatūra ir apm. 93 ° C, kas ir ideāla kafijas apliešanas procesam. Iekšējais uzpildes līmeņa marķējums nodrošina precīzu ūdens daudzumu.

Turklāt tējkannai ir aizsardzība pret izžūšanu un pārkaršanu, noņemams kaļķakmens filtrs, 360 ° centrālais kontakts un vāku var atvērt, nospiežot pogu. Siltuma saglabāšanas funkcija darbojas 30 minūtes. Pat ja noņemat tējkannu no pamatnes, siltuma saglabāšanas funkcija paliek aktīva un atkal uzsilda ūdeni līdz iestatītajai temperatūrai.

Tehniskie parametri

Jauda

230 volti ~ 2015 vati

Taustiņu izvēle

40, 60, 70 un 80 ° C

Maksimālā ietilpība

1 litrs = 8 tases (1 tase = 125 ml)

Materiāls

Iekšējais konteiners no nerūsējošā tērauda

Vapo programma zīdaiņu pudeļu dezinfekcijai

Svars

1.25 kg

Kopējais novērtējums

Vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, nospiediet pogu „Piekrītu“ vai sērfojiet tālāk. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt  Privātuma politikā.

0% procentu likme*. Uzziniet vairāk šeit